Menu
Cart
Moje konto

lub

Nowe konto


lub


Tablica użytkownika

Napisz do Nas

 Zadzwoń

Imię: Willy

Rodzaj:  Pies (Samiec)

Miasto: Kłodzko

Województwo: Dolnośląskie

Wielkość: Mały

Wiek: Dorosły


Udostępniając post zwiększasz szansę że znajdę dom!
Nie bądź obojętny udostępnij

WYJĄTKOWY PIES SZUKA DOMU‼️


WYJĄTKOWY PIES SZUKA DOMU‼️

Prosimy, zatrzymajcie się przy tym poście - przeczytajcie go i jeśli nie możecie nic więcej zrobić, udostępnijcie go dalej. To szansa dla pewnego niesamowitego psa, którego historię dziś chcielibyśmy przypomnieć.

Mowa o Księciu Williama, którego na pewno kojarzy każdy śledzący dzieje naszej fundacji - niestety wciąż nie znalazł swojego domu.

Rzeczywistość niestety przerosła oczekiwania; Willy w dalszym ciągu jest jedynym psem, który w naszym schronisku tkwi niezmiennie. To smutne oraz niesprawiedliwe, że los obdarzył go nie tylko niepełnosprawnością, ale i bezdomnością. Kochamy go, więc chcemy, aby wreszcie jego los się odmienił i zaznał wreszcie zwyczajnego domowego życia, zatem przypominamy i przypominać będziemy, bo nie poddamy się nigdy - William szuka domu! Swojego człowieka, opiekuna, który podzieli się z nim sercem oraz czasem.

William jest psem, którego historię opowiedziała jedna z jego opiekunek w programie Weterynarze z sercem TVP kilka miesięcy temu, tę historię można odnaleźć TUTAJ:

>https://vod.tvp.pl/video/weterynarze-z-sercem,22092019,44314252?fbclid=IwAR2oB08afVCVPdjFJo4XNIjt7P6k2S3QuzPhnTXmeZRIJkCax_hrNWJN_6E

Hart ducha Willa sprawił, że coraz szerzej znana ze swojej niecodziennej działalności na rzecz niepełnosprawnych grupa studentów ze Znów Na Nogach stworzyła wózek zaprojektowany dokładnie pod niego i jego potrzeby (za co nigdy nie przestaniemy być wdzięczni); każdy kto go poznaje - jest pod wrażeniem jego charakteru, siły i... zwykłości, w tym wszystkim, co czyni go tak wyjątkowym. Bo Will to pies, który ma dokładnie takie same potrzeby, jak inni przedstawiciele gatunku; kocha zabawy, prace umysłowe, pościgi i drapanko. Jest bystry i wcale nie uważa, że należy się nad nim użalać.

Mamy nadzieje, że tym razem wieść o Willu w końcu dotrze do tej osoby, która zupełnie odmieni jego rzeczywistość.Drukuj
r e k l a m a
id postu 4406
dodane czw 06 lut 2020 10:09