Menu
Cart


logo

U Siedmiu Kotów - Dom Tymczasowy
Wszystko zaczęło się z.. miłości, z miłości do kotów :) Koty były w moim życiu "od zawsze". Kiedy poznałam Tomka, mojego męża, stwierdziliśmy, że chcemy swój czas i energię poświęcić na ratowanie tych zwierząt. I tak, we wrześniu 2011 roku, powstał dom tymczasowy "U 7 Kotów" Działamy głównie na terenie Dolnego Śląska. Koty znajdują u nas ciepły dom, pełną miskę, lecz przede wszystkim dużo miłości i cierpliwości. Oczywiście sami nie dalibyśmy rady w prowadzeniu domu, dlatego w działalności wspierają nas osoby prywatne, lecz także dolnośląskie fundacje, które na co dzień pomagają zwierzętom. Nie poradzilibyśmy sobie także bez nieocenionej pomocy weterynarza Grzegorza. I tak dzięki Niemu, wszystkie koty, które opuszczają nasz dom tymczasowy są zdrowe, odrobaczone, zaszczepione i wysterylizowane (lub jeśli kot jest na to za młody, zobowiązani są do tego właściciele).
Nasza opieka nad kotami nie kończy się z chwilą podpisania umowy adopcyjnej. Przeprowadzamy wizyty przed i poadopcyjne, z każdym domem utrzymujemy też dalszy kontakt.

Pomóc naszym podopiecznym może każdy. Istnieje możliwość wirtualnej adopcji kota, można przysłać kocie jedzonko, wesprzeć nas finansowo, ale najlepiej zabrać kota do siebie i stworzyć mu wspaniały dom, za co koty z pewnością odwdzięczą się mruczeniem i miłością.

© 2021 Schroniak.pl All rights reserved.
Design and Developed by JML.NET.PL

55000