Imię zwierzaka

 Tunia


Sterylizacja

 Tak


 Radom

 Mazowieckie


ZGŁOŚ POSTDodano: pon 13 wrz 2021 17:25


Sunia przebywa w Radomiu (woj.mazowieckie), ale jest ogłaszana na inne miasta w celu zwiększenia szansy na adopcje.

Kiedy umiera człowiek to jego bliscy zajmują się całym jego dobytkiem. Rozdzielają między siebie jego rzeczy, dzielą majątek. Tak samo przejmują opiekuję nad jego zwierzętami i zapewniają im godne życie
Jednak tutaj było inaczej.

Umarł właściciel, nie wiadomo czy nie miał rodziny czy nie interesowało ją los zwierząt, które zostały na posesji. Ktoś na szczęście zauważył ich niedole i wszystkie trafiły do schroniska. Każdy inny, każdy wystraszony i nieufny, bo gdzie nagle zniknął ich pan. Jedną z nich była Tunia. Trafiła do schroniska mając zaledwie 7 miesięcy! Malutkie psie dziecko pośród setki psów! Tutaj przeżyła swoje dzieciństwo, tutaj dorastała.

Od interwencji minęło 12 lat! 12 lat zmarnowanych w schronisku! Nikt nigdy O nią nie zapytał i nie zainteresował się jej losem!

Tunia jest cichutką, nie rzucającą się w oczy suczką. Dogaduje się z psami, ma w nich bardzo duże wsparcie. Tunia nie jest typem psa, który podejdzie, poprosi o pogłaskanie, uwagę. Będzie raczej stała z boku i patrzyła.
Tylko kochający i odpowiedzialny dom jest wstanie pokazać jej, że nie musi się już bać i, że istnieją też dobrze ludzie.

O takie jak ona nie pyta nikt... Ludzie wolą bardziej otwarte i kontaktowe psy, a nie takie wycofanie i wrażliwe jak ona... Czy zdarzy się cud i zadzwoni ten jeden telefon i odmieni jej los? Tak bardzo o tym marzymy!
Potencjalna rodzina musi się liczyć z tym, że może być potrzebna praca z behawiorystą.

Urodzona w 2008 roku.

Transport we własnym zakresie.

Jest wysterylizowana, zaszczepiona i zaczipowana.

Kontakt tylko telefoniczny:
OLA 533 564 074


Imię zwierzaka

 Tunia


Sterylizacja

 Tak


Województwo

 Mazowieckie


Miasto

Radom


ZGŁOŚ POSTDodano: pon 13 wrz 2021 17:25
© 2021 Schroniak.pl. All Rights Reserved.
    Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Radomiu  Obserwuj Drukuj