Imię zwierzaka

 Ziuta


Sterylizacja

 Tak


 Radom

 Mazowieckie


ZGŁOŚ POSTDodano: pon 13 wrz 2021 18:29

Ziuta przebywa w Radomiu (woj.mazowieckie), ale jest ogłaszana na inne miasta w celu zwiększenia szans na adopcję.

Ziuta trafiła do schroniska w 2016 roku. Malutka, niespełna roczna kuleczka nie wiedziała gdzie jest. Czemu trafiła do miejsca, gdzie słychać piszczenie i płacz aż tylu psów? Była przerażona i na początku nie pozwalała się nikomu do siebie zbliżyć.

Wolontariusze podjęli więc z nią pracę. Któregoś dnia na tyle im zaufała, że wyszła na swój pierwszy spacer. Z czasem zauważyła, że spacery i smycz nie są czymś złym.

Niestety Ziuta nigdy tak naprawdę do końca nie otworzy się w schronisku. Jest nadal przerażona i pojawia się przy drzwiach do boksu tylko wtedy kiedy wie, że zaraz będzie spacer. Najpewniej czuje się pomiędzy swoimi kolegami z boksu. To oni dają jej największe oparcie.

Ziuta jest wrażliwą, cichutką sunią, która nie prosi tak jak inne psy o przytulenie czy pogłaskanie tylko stoi z boku i patrzy. Dogaduję się z psami, które są dla niej oparciem i dzięki nim otwiera są coraz bardziej.
Tylko kochający i odpowiedzialny dom jest wstanie pokazać jej, że nie musi się już bać i, że istnieją też dobrze ludzie.
O takie jak ona nie pyta nikt... Ludzie wolą bardziej otwarte i kontaktowe psy, a nie takie wycofanie i wrażliwe jak ona... Czy zdarzy się cud i zadzwoni ten jeden telefon i odmieni jej los? Tak bardzo o tym marzymy!
Potencjalna rodzinna musi się liczyć z tym, że może być potrzebna praca z behawiorystą.

Urodzona w 2015 roku.

Jest zaszczepiona, wysterylizowana i zaczipowana.

Transport we własnym zakresie.

Kontakt tylko telefoniczny:
OLA 533 564 074


Imię zwierzaka

 Ziuta


Sterylizacja

 Tak


Województwo

 Mazowieckie


Miasto

Radom


ZGŁOŚ POSTDodano: pon 13 wrz 2021 18:29
© 2022 Schroniak.pl. All Rights Reserved.
    Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Radomiu  Obserwuj Drukuj