Dodaj Szukaj Zaloguj
 Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt we Wrocławiu

  Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt we Wrocławiu

Reklama

Vena | Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt we Wrocławiu Vena

Vena ma ok. 2 lat. To średniej wielkości suczka. Do schroniska trafiła jako znaleziona. Vena jest nieufna i płochliwa. Nie wydaje się być jednak agresywna. Wymaga cierpliwego domu, spokojnego opiekuna gotowego do podjęcia pracy z psem.

---
 
Zainteresowanych adopcją suczki prosimy o przesłanie uzupełnionej ankiety przedadopcyjnej do dnia 06.02.2023  r. do godziny 16:00 na adres biuroschronisko@gmail.com. Ankietę można także złożyć osobiście w biurze adopcji schroniska. Po zakończeniu kwarantanny wszystkie ankiety zostaną przeanalizowane i zadzwonimy do wybranej osoby w celu umówienia adopcji.
 
UWAGA! Nie informujemy osób zainteresowanych adopcją o tym, jeśli w trakcie kwarantanny zwierzak zostanie odebrany przez właściciela lub o innych sytuacjach (w tym o odmownej decyzji o adopcji). Należy samemu dopytywać się o los zwierzęcia i interesować tym, czy nadal przebywa w schronisku.

  


Link do albumu na FB


Link do ankiety

Procedury adopcyjneZnaleziony / Zaginiony

Data

2023-01-16


Lokalizacja

Wrocław

Dolnośląskie


Dodatkowe informacje

Imię

 Vena


Wielkość

 Średni


Wiek

 Młody


Płeć

 Samica


Rodzaj zwierzaka

 Pies (Suczka)


Zgłoś  Dodano: pon 23 sty 2023 12:43

Udostępniając post zwiększasz moją szansę na znalezienie nowego domu.
  
        
    Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt we Wrocławiu  Obserwuj Drukuj  

Kontakt

Zadzwoń

  Zadzwoń

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt we Wrocławiu

Przed adopcją zwierzaka z naszego schroniska należy wypełnić ankietę przedadopcyjną. Adopcja zwierzęcia jest poważną decyzją i wymaga dłuższego zastanowienia – nie można przy tym postępować pochopnie. Prosimy o wczytanie się i udzielenie wyczerpujących odpowiedzi na każde pytanie.

W przypadku zainteresowania adopcją zwierzęcia z kwarantanny złożenie ankiety jest absolutną koniecznością. Wypełniony dokument można przesłać do nas przez Internet lub uzupełnić na miejscu i zostawić w Biurze Adopcji. W terminie zakończenia kwarantanny wybierzemy z nadesłanych ankiet odpowiedni dom dla psa lub kota.

Psy i koty, które już są gotowe do adopcji (zakończyły kwarantannę) należy poznać na miejscu. Po rozmowie z Personelem schroniska psa można zabrać na spacer, a kota bliżej poznać i spędzić z nim czas. Wstępnie zakwalifikowane osoby składają wtedy ankietę na miejscu i będą mogły adoptować wybrane zwierzę.

Link do ankiety