Dodaj Szukaj Zaloguj
 Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt we Wrocławiu

  Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt we Wrocławiu

Reklama

Niewielki psiak znaleziony na Brochowie | Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt we Wrocławiu Niewielki psiak znaleziony na Brochowie

Tobi to niewielki piesek, który trafił do schroniska jako znaleziony na Brochowie. Ma ok. roku. Jest niewielkim kundelkiem. Uroczy, ale lękliwy. Trzeba popracować chwilkę nad jego zaufaniem. Do osób, które piesek pozna, jest milutki.
---
 
Zainteresowanych adopcją pieska prosimy o przesłanie uzupełnionej ankiety przedadopcyjnej do dnia 7.02.2022 r. do godziny 15:00 na adres biuroschronisko@gmail.com. Ankietę można także złożyć osobiście w biurze adopcji schroniska. Po zakończeniu kwarantanny wszystkie ankiety zostaną przeanalizowane i zadzwonimy do wybranej osoby w celu umówienia adopcji.
 
UWAGA! Nie informujemy osób zainteresowanych adopcją o tym, jeśli w trakcie kwarantanny zwierzak zostanie odebrany przez właściciela lub o innych sytuacjach (w tym o odmownej decyzji o adopcji). Należy samemu dopytywać się o los zwierzęcia i interesować tym, czy nadal przebywa w schronisku.

  

  

Link do albumu na FB

Procedury adopcyjneZnaleziony / Zaginiony

Data

2023-01-17


Lokalizacja

Wrocław

Dolnośląskie


Dodatkowe informacje

Imię

 Tobi


Wielkość

 Mały


Płeć

 Samiec


Rodzaj zwierzaka

 Pies (Samiec)


Zgłoś  Dodano: wto 17 sty 2023 13:31

Udostępniając post zwiększasz moją szansę na znalezienie nowego domu.
  
        
    Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt we Wrocławiu  Obserwuj Drukuj  

Kontakt

Zadzwoń

  Zadzwoń

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt we Wrocławiu

Przed adopcją zwierzaka z naszego schroniska należy wypełnić ankietę przedadopcyjną. Adopcja zwierzęcia jest poważną decyzją i wymaga dłuższego zastanowienia – nie można przy tym postępować pochopnie. Prosimy o wczytanie się i udzielenie wyczerpujących odpowiedzi na każde pytanie.

W przypadku zainteresowania adopcją zwierzęcia z kwarantanny złożenie ankiety jest absolutną koniecznością. Wypełniony dokument można przesłać do nas przez Internet lub uzupełnić na miejscu i zostawić w Biurze Adopcji. W terminie zakończenia kwarantanny wybierzemy z nadesłanych ankiet odpowiedni dom dla psa lub kota.

Psy i koty, które już są gotowe do adopcji (zakończyły kwarantannę) należy poznać na miejscu. Po rozmowie z Personelem schroniska psa można zabrać na spacer, a kota bliżej poznać i spędzić z nim czas. Wstępnie zakwalifikowane osoby składają wtedy ankietę na miejscu i będą mogły adoptować wybrane zwierzę.