Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt we Wrocławiu

Reklama

775/22 | Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt we Wrocławiu 775/22
Spory roczny psiak, który do schroniska trafił jako znaleziony. Jest zaczipowany, ale trudno ustalić, kto jest/był aktualnym właścicielem psiaka. Na ten moment czeka na kwarantannie. Jeśli nie zgłosi się opiekun, będzie do adopcji.
Psiak wydaje się być miły, ale jest też mocno wystraszony.

  


Link do albumu na FB


Link do ankiety

Procedury adopcyjneLokalizacja

Wrocław

Dolnośląskie


Dodatkowe informacje

Imię

 Lolek


Wielkość

 Duży


Wiek

 Młody


Aktywność

 Bardzo aktywny


Numer ewidencyjny

 775/22


Zgłoś  Dodano: wto 22 lis 2022 15:26

Udostępniając post zwiększasz moją szansę na znalezienie nowego domu.
  


        
    Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt we Wrocławiu  Obserwuj Drukuj  

Kontakt

Zadzwoń

  Zadzwoń

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt we Wrocławiu

Przed adopcją zwierzaka z naszego schroniska należy wypełnić ankietę przedadopcyjną. Adopcja zwierzęcia jest poważną decyzją i wymaga dłuższego zastanowienia – nie można przy tym postępować pochopnie. Prosimy o wczytanie się i udzielenie wyczerpujących odpowiedzi na każde pytanie.

W przypadku zainteresowania adopcją zwierzęcia z kwarantanny złożenie ankiety jest absolutną koniecznością. Wypełniony dokument można przesłać do nas przez Internet lub uzupełnić na miejscu i zostawić w Biurze Adopcji. W terminie zakończenia kwarantanny wybierzemy z nadesłanych ankiet odpowiedni dom dla psa lub kota.

Psy i koty, które już są gotowe do adopcji (zakończyły kwarantannę) należy poznać na miejscu. Po rozmowie z Personelem schroniska psa można zabrać na spacer, a kota bliżej poznać i spędzić z nim czas. Wstępnie zakwalifikowane osoby składają wtedy ankietę na miejscu i będą mogły adoptować wybrane zwierzę.

Link do ankiety