Dodaj Szukaj Zaloguj
 Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt we Wrocławiu

  Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt we Wrocławiu

Reklama

Atrox to 5-letni pies średniej wielkości. Do schroniska trafił najpierw jako oddany przez właściciela. Potem został adoptowany, a ostatecznie zwrócony w wyniku tego, że ugryzł właściciela w niejasnych okolicznościach.. Atrox jest dość spokojny. To lękliwy pies, który musi najpierw kogoś dobrze poznać. Ponoć w mieszkaniu bywa zasobowy. Szukamy dla niego domu doświadczonego, który podejmie się pracy z psem.

  


Link do albumu na FB


Link do ankiety

Procedury adopcyjneLokalizacja

Wrocław

Dolnośląskie


Dodatkowe informacje

Imię

 Atrox


Wielkość

 Średni


Wiek

 Dorosły


Sterylizacja

 Tak


Przyjazny dzieciom

 Nie


Aktywność

 Aktywny


Szuka domu od

2023-01-22


Zgłoś  Dodano: wto 24 sty 2023 10:46

Udostępniając post zwiększasz moją szansę na znalezienie nowego domu.
  
  schroniskowroclaw      
  schroniskowroclaw  Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt we Wrocławiu  Obserwuj Drukuj  

Kontakt

Zadzwoń

  Zadzwoń

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt we Wrocławiu

Przed adopcją zwierzaka z naszego schroniska należy wypełnić ankietę przedadopcyjną. Adopcja zwierzęcia jest poważną decyzją i wymaga dłuższego zastanowienia – nie można przy tym postępować pochopnie. Prosimy o wczytanie się i udzielenie wyczerpujących odpowiedzi na każde pytanie.

W przypadku zainteresowania adopcją zwierzęcia z kwarantanny złożenie ankiety jest absolutną koniecznością. Wypełniony dokument można przesłać do nas przez Internet lub uzupełnić na miejscu i zostawić w Biurze Adopcji. W terminie zakończenia kwarantanny wybierzemy z nadesłanych ankiet odpowiedni dom dla psa lub kota.

Psy i koty, które już są gotowe do adopcji (zakończyły kwarantannę) należy poznać na miejscu. Po rozmowie z Personelem schroniska psa można zabrać na spacer, a kota bliżej poznać i spędzić z nim czas. Wstępnie zakwalifikowane osoby składają wtedy ankietę na miejscu i będą mogły adoptować wybrane zwierzę.

Link do ankiety