Fundacja Azylu pod Psim Aniołem

Reklama

Nasz patrol interwencyjno-ratunkowy pojechał po dwa szczeniaki ze wsi, owoce miłości wiejskich niekastrowanych psów. Odbierając maluchy dowiedzieliśmy się o innym dramacie zwierząt. Po śmierci męża kobieta została sama z 9 psami. Pani sobie nie radzi z taką ilością psów i chciałaby kilka oddać. Psy są na łańcuchach przy budach. Jedzą chleb z resztkami z obiadu. Jak duży obiad może zjeść codziennie samotna kobieta... Prawdopodobnie psy jedzą tylko suchy chleb. Zwierzaki nie są spuszczane z łańcuchów, bywa, że zrywają się z nich i biegną poza posesję, by powąchać jakiś inny kawałek ziemi niż te wydeptane 2-3 metry wokół swojej budy ???? Straszna wegetacja. Po za nimi w niewielkim boksie, oni - Michał i Wojtek. Najmłodsze że wszystkich, znając życie szczeniaki psów z którymi nie radzi sobie kobieta. Łudząco podobne do Sońki, którą zabraliśmy w pierwszej kolejności. Czy to ich matka? Tak podejrzewamy.

Michał to młody, niskopodłogowy 2-3 letnie psiak, bardzo szybko nam zaufał. Jest sympatyczny i kontaktowy. Cieszy się na widok człowieka i prosi o zainteresowanie, uwielbia przytulać się do swoich wolontariuszy. Już dziarsko maszeruje na spacerach. Świetnie dogaduje się ze swoim psim bratem Wojtkiem, razem szaleją i ganiają się. Zachowuje czystość. Jest zaszczepiony i wykastrowany. 

Szukamy dla niego domu z prawdziwego zdarzenia!

    


Link do ankiety

Procedury adopcyjneLokalizacja

Warszawa

Mazowieckie


Dodatkowe informacje

Imię

 Michał


Wielkość

 Mały


Wiek

 Młody


Sterylizacja

 Tak


Przyjazny dzieciom

 Tak


Aktywność

 Aktywny


Akceptuje psy

 Nie wszystkie


Akceptuje koty

 Nie sprawdzono


Zgłoś  Dodano: czw 29 wrz 2022 10:06

Udostępniając post zwiększasz moją szansę na znalezienie nowego domu.
  


        
    Fundacja Azylu pod Psim Aniołem  Obserwuj Drukuj  

Kontakt

Zadzwoń

  Zadzwoń

Fundacja Azylu pod Psim Aniołem

Warunki adopcji
1. Celem adopcji jest dobro zwierzęcia.
2. Adopcja może być dokonana tylko osobiście, przez konkretną, dorosłą osobę.
3. Adoptowane zwierzę nie może być przekazane innej osobie.
4. Zwierzęta są wydawane tylko osobą posiadającym dom bądź mieszkanie własnościowe.
5. Koty są wydawane tylko do mieszkań, które posiadają osiatkowane okna.
6. Zwierzęta są wydawane mieszkańcom Warszawy oraz okolic (istnieją wyjątki).

Procedura adopcyjna
1. Każda osoba zainteresowana adopcją zwierzęcia, po jego zapoznaniu, przechodzi ankietę, która jest wykonywana w siedzibie fundacji.
2. W przyszłym domu jest przeprowadzana wizyta przedadopcyjna, po wcześniejszym telefonicznym ustaleniu terminu z fundacją.
3. Jeśli wizyta przejdzie pomyślnie, można zabierać psa/kota po zakupie odpowiednich akcesoriów i podpisaniu umowy w siedzibie fundacji.

Link do ankiety