Fundacja Azylu pod Psim Aniołem

Reklama

Jego właściciel już nie wróci, nie pojawi się w drzwiach. Już nic nie będzie jak dawniej. To niestety, część prozy życia i śmierci. Prozy, która dotknęła terrierowatego Maxa. Od śmierci właściciela, zajmowała się nim sąsiadka, która nie mógła patrzeć na jego dramat. Pies spał w dołku wykopanym pod krzakiem, nikt się nim nie interesował.

Psia samotność, psia nadzieja, psie cierpienie. Przyzwyczajony do pewnego reżimu dnia, czekający z nadzieją na opiekuna z którym spędził 9 lat.

Pod naszą opieką przebywa już kilka miesięcy. Max w warunkach schroniskowych dał się poznać jako pies trudny i przejawiający agresję. Może tak reaguje przez otoczenie w jakim się znalazł, albo od zawsze taki był? Nie wiemy. Max broni zasobów i nie lubi dotyku. Przejawia agresję. Ćwiczymy zakładanie kagańca, co od początku nie jest proste. Miał z nim złe skojarzenia. Ponad życie uwielbia spacery, na widok smyczy skacze i cieszy się jakby wygrał w totolotka. Wtedy pozwala na zapięcie na smycz, jednak trzeba pamiętać że nie może trwać to zbyt długo, bo szybko się denerwuje. Max bardzo lubi inne psy, chętnie nawiazuje relacje. Max jest zaszczepiony i zaczipowany. Przyjmuje lek na tarczycę.

Jakiego opiekuna szuka?

Przede wszystkim takiego, który ma wiedzę na temat pracy z psami wykazującymi agresję. Max jest terrierem także trzeba mieć na uwadze też to, że bywa uparty i zawzięty.

  


Link do albumu na FB


Link do ankiety

Procedury adopcyjneLokalizacja

Warszawa

Mazowieckie


Dodatkowe informacje

Imię

 Max


Wielkość

 Mały


Wiek

 Dorosły


Sterylizacja

 Tak


Przyjazny dzieciom

 Nie


Aktywność

 Spokojny


Akceptuje psy

 Tak


Akceptuje koty

 Nie sprawdzono


Rasa

 terrier


Zgłoś  Dodano: śro 21 wrz 2022 07:01

Udostępniając post zwiększasz moją szansę na znalezienie nowego domu.
  


        
    Fundacja Azylu pod Psim Aniołem  Obserwuj Drukuj  

Kontakt

Zadzwoń

  Zadzwoń

Fundacja Azylu pod Psim Aniołem

Warunki adopcji
1. Celem adopcji jest dobro zwierzęcia.
2. Adopcja może być dokonana tylko osobiście, przez konkretną, dorosłą osobę.
3. Adoptowane zwierzę nie może być przekazane innej osobie.
4. Zwierzęta są wydawane tylko osobą posiadającym dom bądź mieszkanie własnościowe.
5. Koty są wydawane tylko do mieszkań, które posiadają osiatkowane okna.
6. Zwierzęta są wydawane mieszkańcom Warszawy oraz okolic (istnieją wyjątki).

Procedura adopcyjna
1. Każda osoba zainteresowana adopcją zwierzęcia, po jego zapoznaniu, przechodzi ankietę, która jest wykonywana w siedzibie fundacji.
2. W przyszłym domu jest przeprowadzana wizyta przedadopcyjna, po wcześniejszym telefonicznym ustaleniu terminu z fundacją.
3. Jeśli wizyta przejdzie pomyślnie, można zabierać psa/kota po zakupie odpowiednich akcesoriów i podpisaniu umowy w siedzibie fundacji.

Link do ankiety