#f2f5f7
 

  Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt we Wrocławiu

Reklama

2-letnia malutka suczka, która do schroniska trafiła jako znaleziona. Początkowo była nieśmiała, wycofana. To delikatna, ale miła suczka. Z pewnością zwiąże się z opiekunem.


Link do strony www


Link do albumu na FB


Link do ankiety

Procedury adopcyjneLokalizacja

Wrocław

Dolnośląskie


Dodatkowe informacje

Imię

 Punia


Wielkość

 Mały


Wiek

 Dorosły


Sterylizacja

 Tak


Numer ewidencyjny

 637/22


Szuka domu od

2022-09-06


Zgłoś post  Dodano: śro 21 wrz 2022 08:03

Udostępniając post zwiekszasz moją szansę na znalezienie nowego domu
  


        
    Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt we Wrocławiu  Obserwuj Drukuj  

Kontakt

Zadzwoń

  Zadzwoń

Przed adopcją zwierzaka z naszego schroniska należy wypełnić ankietę przedadopcyjną. Adopcja zwierzęcia jest poważną decyzją i wymaga dłuższego zastanowienia – nie można przy tym postępować pochopnie. Prosimy o wczytanie się i udzielenie wyczerpujących odpowiedzi na każde pytanie.

W przypadku zainteresowania adopcją zwierzęcia z kwarantanny złożenie ankiety jest absolutną koniecznością. Wypełniony dokument można przesłać do nas przez Internet lub uzupełnić na miejscu i zostawić w Biurze Adopcji. W terminie zakończenia kwarantanny wybierzemy z nadesłanych ankiet odpowiedni dom dla psa lub kota.

Psy i koty, które już są gotowe do adopcji (zakończyły kwarantannę) należy poznać na miejscu. Po rozmowie z Personelem schroniska psa można zabrać na spacer, a kota bliżej poznać i spędzić z nim czas. Wstępnie zakwalifikowane osoby składają wtedy ankietę na miejscu i będą mogły adoptować wybrane zwierzę.

Link do ankiety