#f2f5f7
 

  Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt we Wrocławiu

Reklama

VIGO to 8-letni średni średni, niezwykłej urody kundelek. Do schroniska trafił jako znaleziony. Vigo jest bardzo wesoły i kontaktowy. Na spacerach ładnie chodzi na smyczy, jest dynamiczny. Jest łasy na przysmaki i spragniony kontaktu z człowiekiem- gdy się koło niego kucnie lubi skraść "buziaka". Vigo jest psem dla osoby, która ofiaruje mu odpowiedzialną opiekę i odpowiednią ilość ruchu. Słodki Vigo zaprasza na spacer!


Link do strony www


Link do albumu na FB


Link do ankiety

Procedury adopcyjneLokalizacja

Wrocław

Dolnośląskie


Dodatkowe informacje

Imię

 Vigo


Wielkość

 Średni


Wiek

 Dorosły


Sterylizacja

 Tak


Numer ewidencyjny

 626/22


Szuka domu od

2022-08-31


Zgłoś post  Dodano: śro 21 wrz 2022 16:18

Udostępniając post zwiekszasz moją szansę na znalezienie nowego domu
  


        
    Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt we Wrocławiu  Obserwuj Drukuj  

Kontakt

Zadzwoń

  Zadzwoń

Przed adopcją zwierzaka z naszego schroniska należy wypełnić ankietę przedadopcyjną. Adopcja zwierzęcia jest poważną decyzją i wymaga dłuższego zastanowienia – nie można przy tym postępować pochopnie. Prosimy o wczytanie się i udzielenie wyczerpujących odpowiedzi na każde pytanie.

W przypadku zainteresowania adopcją zwierzęcia z kwarantanny złożenie ankiety jest absolutną koniecznością. Wypełniony dokument można przesłać do nas przez Internet lub uzupełnić na miejscu i zostawić w Biurze Adopcji. W terminie zakończenia kwarantanny wybierzemy z nadesłanych ankiet odpowiedni dom dla psa lub kota.

Psy i koty, które już są gotowe do adopcji (zakończyły kwarantannę) należy poznać na miejscu. Po rozmowie z Personelem schroniska psa można zabrać na spacer, a kota bliżej poznać i spędzić z nim czas. Wstępnie zakwalifikowane osoby składają wtedy ankietę na miejscu i będą mogły adoptować wybrane zwierzę.

Link do ankiety