Dodaj Szukaj Zaloguj
 Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt we Wrocławiu

  Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt we Wrocławiu

Reklama

Szatan to duży postawny pies w wieku około 8 lat.
Nie wiemy jak długo Szatan żył w stadzie psów w polach... Jednak to już przeszłość.
Imię Szatan to zdecydowanie pomyłka w przypadku tego psa.
Szatan może nie jest "szkolony", ale zdecydowanie to mądry i pojętny pies. Jest opanowany. Umie chodzić na smyczy. Na spacerze idzie spokojnie, nie ciągnie. Bez problemu daje się zapiąć, wyczesywać. Nie wiemy jak będzie na początku z czystością w domu, ale po wyjściu z boksu odrazu załatwia potrzeby, a do tego czasu czeka. Więc możemy przypuszczać, że powinien trzymać czystość.
Szatan lubi dotyk i głaskanie. Nie zna żadnych komend, ale już uczy się przychodzić na zawołanie, więc sądzimy, że wszystko przed nim i jego nowym opiekunem. Lubi i potrafi wyczuć smakołyki, więc jest potencjał ;) Delikatnie bierze smakołyki, nie jest napastliwy, nie warczy. Nie jest głośny. Na spacerze obszczekuje inne psy, gdy są blisko. Jest to energiczny pies, który potrzebuje długich spacerów i aktywności.
Szatan chciałby zacząć nowe lepsze życie u boku kogoś z werwą i charakterem. Szukamy, człowieka, który nie szuka "gotowego produktu", ale psa z przeszłością, o którego chce się zatroszczyć na zawsze.


Link do strony www


Link do albumu na FB


Link do ankiety

Procedury adopcyjneLokalizacja

Wrocław

Dolnośląskie


Dodatkowe informacje

Imię

 Szatan


Wielkość

 Średni


Wiek

 Dorosły


Sterylizacja

 Tak


Aktywność

 Aktywny


Szuka domu od

2022-01-18


Zgłoś  Dodano: śro 01 lut 2023 18:35

Udostępniając post zwiększasz moją szansę na znalezienie nowego domu.
  
  schroniskowroclaw      
  schroniskowroclaw  Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt we Wrocławiu  Obserwuj Drukuj  

Kontakt

Zadzwoń

  Zadzwoń

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt we Wrocławiu

Przed adopcją zwierzaka z naszego schroniska należy wypełnić ankietę przedadopcyjną. Adopcja zwierzęcia jest poważną decyzją i wymaga dłuższego zastanowienia – nie można przy tym postępować pochopnie. Prosimy o wczytanie się i udzielenie wyczerpujących odpowiedzi na każde pytanie.

W przypadku zainteresowania adopcją zwierzęcia z kwarantanny złożenie ankiety jest absolutną koniecznością. Wypełniony dokument można przesłać do nas przez Internet lub uzupełnić na miejscu i zostawić w Biurze Adopcji. W terminie zakończenia kwarantanny wybierzemy z nadesłanych ankiet odpowiedni dom dla psa lub kota.

Psy i koty, które już są gotowe do adopcji (zakończyły kwarantannę) należy poznać na miejscu. Po rozmowie z Personelem schroniska psa można zabrać na spacer, a kota bliżej poznać i spędzić z nim czas. Wstępnie zakwalifikowane osoby składają wtedy ankietę na miejscu i będą mogły adoptować wybrane zwierzę.

Link do ankiety