Fundacja Azylu pod Psim Aniołem

Reklama

LOLA urodziła się w 8 lat temu, a mimo to jest bardzo aktywną, ekspresyjną suczką. Wszędzie jej pełno i energia nigdy się jej nie kończy. Kocha ludzi, jest typem przytulasa ale i skoczka heart Jest niesamowita, pozytywna, prawdziwa chodząca radość i ADHD na 4 łapach!
Szuka domu, który jest otwarty na pracę z psem (nauka wyciszania, skupiania, chodzenie na luźnej smyczy (ciągnie jak parowóz! ) oraz aktywności - spacery i zabawy. Trzeba jednak wiedzieć, że Lola ma problem z kręgosłupem (dyskopatia) i nie może bawić się w aportowanie, problem pojawia się przy intensywnym, krótkotrwałym wysiłku. Lola wraca na zawołanie i pilnuje się opiekuna.
Bez problemu zostaje sama w domu, nie ma lęku separacyjnego jednak gdy się nudzi lubi coś pogryźć np pozostawione opakowanie czy listwę która lekko odstaje od ściany.  Zachowuje czystość i dogaduje się z innymi psami. Mogłaby zamieszkać z drugim psem, lecz bywa zazdrosna o człowieka. Dość często wyraża to warczeniem, gdy inny pies podchodzi do niej gdy jest np głaskana. Pilnuje zabawek przed drugim psem. Może zamieszkać z kotami. Niestety zbiera z trawników wyrzucone jedzenie, pracuje nad tym lecz często jest to silniejsze.
Przebywa w domu tymczasowym w Warszawie. Nie miała lekko w życiu, wróciła z adopcji po 8 latach. Teraz szukamy dla Loli domu już na zawsze !!

  


Link do albumu na FB


Link do ankiety

Procedury adopcyjneLokalizacja

Warszawa

Mazowieckie


Zgłoś  Dodano: wto 09 sie 2022 12:39

Udostępniając post zwiększasz moją szansę na znalezienie nowego domu.
  


        
    Fundacja Azylu pod Psim Aniołem  Obserwuj Drukuj  

Kontakt

Zadzwoń

  Zadzwoń

Fundacja Azylu pod Psim Aniołem

Warunki adopcji
1. Celem adopcji jest dobro zwierzęcia.
2. Adopcja może być dokonana tylko osobiście, przez konkretną, dorosłą osobę.
3. Adoptowane zwierzę nie może być przekazane innej osobie.
4. Zwierzęta są wydawane tylko osobą posiadającym dom bądź mieszkanie własnościowe.
5. Koty są wydawane tylko do mieszkań, które posiadają osiatkowane okna.
6. Zwierzęta są wydawane mieszkańcom Warszawy oraz okolic (istnieją wyjątki).

Procedura adopcyjna
1. Każda osoba zainteresowana adopcją zwierzęcia, po jego zapoznaniu, przechodzi ankietę, która jest wykonywana w siedzibie fundacji.
2. W przyszłym domu jest przeprowadzana wizyta przedadopcyjna, po wcześniejszym telefonicznym ustaleniu terminu z fundacją.
3. Jeśli wizyta przejdzie pomyślnie, można zabierać psa/kota po zakupie odpowiednich akcesoriów i podpisaniu umowy w siedzibie fundacji.

Link do ankiety