Dodaj Szukaj Zaloguj
 Fundacja Azylu pod Psim Aniołem

  Fundacja Azylu pod Psim Aniołem

Reklama

Mitzi to mądra i sprytna suczka. Jest kontaktowa i przyjacielska choć obawia się nowych osób. Potrzebuje czasu aby zaufać nowej osobie. Opiekunów prosi o głaski, skacze i ubiega się o uwagę. Jest też bardzo sprytna i chętnie to wykorzystuje np. potrafi otwierać drzwi czy wspinać się po płocie. 
Mitzi ma około 3 lat, bardzo szybko się uczy. Umie już chodzić na smyczy i lubi spacery, ale obawia się niektórych rzeczy np głośnych dzieci czy autobusów.
Mitzi jest psem średniej wielkości, waży około 17 kg. Suczka ma lekko przekrzywioną głowę na bok, prawdopodobnie jest to skutek przebytego urazu w przeszłości. W niczym jej to nie przeszkadza. angel
 

Mitzi szuka domu gotowego na pracę z psem lękliwym, najlepiej z psim doświadczeniem.


HISTORIA MITZI :
Mitzi, 4 inne dorosłe psy oraz 6 szczeniaków po osobie zmarłej. Psy koczowały w dramatycznych warunkach. Totalne pobojowisko, wszędzie odchody zwierząt. Wyłapując psy ślizgaliśmy się na psich kupach, które były dosłownie wszędzie. Na podłodze, łóżkach, szafkach kuchennych, stołach. 
Szukając zwierząt pochowanych w różnych miejscach zdejmowaliśmy materace z łóżek, spod których wylatywały dziesiątki myszy. Psy przebywały w tym domu od długiego czasu, także za życia zmarłego. Wyskakiwały i wskakiwały przez okna do środka.  W takich warunkach żyły od zawsze. Nigdy nie założono im obroży, nie przypięto smyczy. Dość szybko dawały się łapać do klatki łapki. Wychylały pyski węsząc skąd dochodzi zapach jedzenia. Jedzenia którego nigdy nie zaznały. Możliwe, że nie miały dużego kontaktu z człowiekiem. W związku podjeliśmy walkę o nie i o ich lepszą przyszłość, teraz może być już tylko lepiej smiley
 

  


Link do albumu na FB


Link do ankiety

Procedury adopcyjneLokalizacja

Warszawa

Mazowieckie


Dodatkowe informacje

Imię

 Mitzi


Wielkość

 Średni


Wiek

 Młody


Sterylizacja

 Tak


Przyjazny dzieciom

 Starsze dzieci


Aktywność

 Bardzo aktywny


Akceptuje psy

 Nie wszystkie


Akceptuje koty

 Nie


Numer ewidencyjny


Płeć

 Suczka


Zgłoś  Dodano: pią 18 lis 2022 08:55

Udostępniając post zwiększasz moją szansę na znalezienie nowego domu.
  
  psianiol      
  psianiol  Fundacja Azylu pod Psim Aniołem  Obserwuj Drukuj  

Kontakt

Zadzwoń

  Zadzwoń

Fundacja Azylu pod Psim Aniołem

Warunki adopcji
1. Celem adopcji jest dobro zwierzęcia.
2. Adopcja może być dokonana tylko osobiście, przez konkretną, dorosłą osobę.
3. Adoptowane zwierzę nie może być przekazane innej osobie.
4. Zwierzęta są wydawane tylko osobą posiadającym dom bądź mieszkanie własnościowe.
5. Koty są wydawane tylko do mieszkań, które posiadają osiatkowane okna.
6. Zwierzęta są wydawane mieszkańcom Warszawy oraz okolic (istnieją wyjątki).

Procedura adopcyjna
1. Każda osoba zainteresowana adopcją zwierzęcia, po jego zapoznaniu, przechodzi ankietę, która jest wykonywana w siedzibie fundacji.
2. W przyszłym domu jest przeprowadzana wizyta przedadopcyjna, po wcześniejszym telefonicznym ustaleniu terminu z fundacją.
3. Jeśli wizyta przejdzie pomyślnie, można zabierać psa/kota po zakupie odpowiednich akcesoriów i podpisaniu umowy w siedzibie fundacji.

Link do ankiety