Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt we Wrocławiu

Reklama

Diego jest średniej wielkości samcem w wieku ok. 5 lat. Trafił do schroniska jako oddany przez właściciela. Diego dotychczas wiódł życie psa "podwórzowego", stróżującego. Dostaliśmy informację, że jest on bardzo lojalnym psem, ale stwarza niebezpieczeństwo wobec obcych.
Początkowo w schronisku Diego wykazywał agresję, ale wkrótce nawiązał relacje zarówno z pracownikami, jak i niektórymi wolontariuszami. Nie mamy wątpliwości, że Diego to pies jednego właściciela - pokocha swoją Rodzinę, ale prawdopodobnie nie będzie bezpieczny dla obcych. Oprócz tego jest bardzo wesołym, bystrym i aktywnym psem. Szukamy dla niego mądrego Opiekuna i koniecznie domu z ogrodem.

 


Link do strony www


Link do albumu na FB


Link do ankiety

Procedury adopcyjneLokalizacja

Wrocław

Dolnośląskie


Dodatkowe informacje

Imię

 Diego


Wielkość

 Duży


Wiek

 Dorosły


Sterylizacja

 Tak


Przyjazny dzieciom

 Nie


Aktywność

 Bardzo aktywny


Akceptuje psy

 Tak


Akceptuje koty

 Nie


Numer ewidencyjny

 310/20


Szuka domu od

2020-06-20


Zgłoś  Dodano: pią 23 wrz 2022 09:27

Udostępniając post zwiększasz moją szansę na znalezienie nowego domu.
  


        
    Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt we Wrocławiu  Obserwuj Drukuj  

Kontakt

Zadzwoń

  Zadzwoń

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt we Wrocławiu

Przed adopcją zwierzaka z naszego schroniska należy wypełnić ankietę przedadopcyjną. Adopcja zwierzęcia jest poważną decyzją i wymaga dłuższego zastanowienia – nie można przy tym postępować pochopnie. Prosimy o wczytanie się i udzielenie wyczerpujących odpowiedzi na każde pytanie.

W przypadku zainteresowania adopcją zwierzęcia z kwarantanny złożenie ankiety jest absolutną koniecznością. Wypełniony dokument można przesłać do nas przez Internet lub uzupełnić na miejscu i zostawić w Biurze Adopcji. W terminie zakończenia kwarantanny wybierzemy z nadesłanych ankiet odpowiedni dom dla psa lub kota.

Psy i koty, które już są gotowe do adopcji (zakończyły kwarantannę) należy poznać na miejscu. Po rozmowie z Personelem schroniska psa można zabrać na spacer, a kota bliżej poznać i spędzić z nim czas. Wstępnie zakwalifikowane osoby składają wtedy ankietę na miejscu i będą mogły adoptować wybrane zwierzę.

Link do ankiety