#f2f5f7
 

  Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt we Wrocławiu

Reklama

Tosiek to większy pies, taki troszkę mix owczarka. Został znaleziony i jego wiek oceniono na około 5 lat.
Tosiek to taki trochę pies o dwóch twarzach. Do obcych nieufny, z rezerwą, a bywa, że może chcieć chapnąć. Od początku obserwujemy, że Tosiek jest trochę lękliwy. Boi się gwałtownych ruchów, podniesionej ręki... Niestety nie znamy jego przeszłości, więc nie wiemy dlaczego.
Natomiast gdy już Tosiu kogoś pozna i polubi to zupełnie inny pies. Wesoły, posłuszny, a nawet przytulak. Straszna z niego przylepa. Uwielbia kontakt z ludźmi. Chętnie wykonuje komendy. Uwielbia pochwały. Grzecznie chodzi na smyczy, pozwala sobie nałożyć kaganiec. Z psimi kolegami z boksu żyje w zgodzie, bez zazdrości o człowieka.
Tosiek to pies, który potrzebuje zrozumienia i jeszcze trochę pracy nad zadawnionymi lękami. Potrzebuje opiekuna, który ma doświadczenie. Dom bez dzieci. Tosiu może zamieszkać z innym tolerancyjnym psem lub suczką.
Tosiek był już na chwilę adoptowany, ale został zwrócony z powodu "słabej" tolerancji obcych osób.
Zapraszamy do schroniska na bliższe zapoznanie wesołego Tośka o migdałowych oczach!
 


Link do strony www


Link do albumu na FB


Link do ankiety

Procedury adopcyjneLokalizacja

Wrocław

Dolnośląskie


Dodatkowe informacje

Imię

 Tosiek


Wielkość

 Duży


Wiek

 Dorosły


Sterylizacja

 Tak


Aktywność

 Aktywny


Akceptuje psy

 Tak


Numer ewidencyjny

 191/20


Szuka domu od

2019-10-26


Zgłoś post  Dodano: wto 20 wrz 2022 19:49

Udostępniając post zwiekszasz moją szansę na znalezienie nowego domu
  


        
    Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt we Wrocławiu  Obserwuj Drukuj  

Kontakt

Zadzwoń

  Zadzwoń

Przed adopcją zwierzaka z naszego schroniska należy wypełnić ankietę przedadopcyjną. Adopcja zwierzęcia jest poważną decyzją i wymaga dłuższego zastanowienia – nie można przy tym postępować pochopnie. Prosimy o wczytanie się i udzielenie wyczerpujących odpowiedzi na każde pytanie.

W przypadku zainteresowania adopcją zwierzęcia z kwarantanny złożenie ankiety jest absolutną koniecznością. Wypełniony dokument można przesłać do nas przez Internet lub uzupełnić na miejscu i zostawić w Biurze Adopcji. W terminie zakończenia kwarantanny wybierzemy z nadesłanych ankiet odpowiedni dom dla psa lub kota.

Psy i koty, które już są gotowe do adopcji (zakończyły kwarantannę) należy poznać na miejscu. Po rozmowie z Personelem schroniska psa można zabrać na spacer, a kota bliżej poznać i spędzić z nim czas. Wstępnie zakwalifikowane osoby składają wtedy ankietę na miejscu i będą mogły adoptować wybrane zwierzę.

Link do ankiety