Dodaj Szukaj Zaloguj
 Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt we Wrocławiu

  Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt we Wrocławiu

Reklama

Burbon to 5 letni pies, który do schroniska trafił jako oddany przez właściciela. To pies o delikatnej psychice. W domu trzyma czystość, dobrze dogadywał się z kotem, z którym mieszkał. Ma przepracowany lęk separacyjny, już nie niszczy i jest spokojniejszy gdy zostaje sam, jednak warto mieć na uwadzę, że w przeszłości miał z tym problem.
Burbon nie przepada za zabiegami pielęgnacyjnymi, intensywnymi zachowaniami, dziećmi oraz wielogodzinnymi podróżami autem. Boi się mężczyzn, dużych psów, tramwajów i obcych ludzi. Z relacji właścicielki wiemy, że "swoich" ludzi bardzo kocha, więc jeśli uda się zyskać jego zaufanie można z nim stworzyć dobrą relacje. Aktualnie faktycznie reaguje lękiem na poznawanych wolontariuszy, ze strachu dystansuje ludzi. Należy szanować jego granice, ale tym, którzy z nim dłużej posiedzieli dawał się już głaskać i zapinać na spacery. Pobyt w schronisku na pewno nie jest dla niego najlepszy ze względu na jego delikatny charakter :( 

W schronisku działają behawioryści, którzy mogliby podpowiedzieć jak pracować z takim pieskiem. 

Burbon szuka domu bez dzieci. 


Link do strony www


Link do albumu na FB


Link do ankiety

Procedury adopcyjneLokalizacja

Wrocław

Dolnośląskie


Dodatkowe informacje

Imię

 Burbon


Wielkość

 Średni


Wiek

 Dorosły


Przyjazny dzieciom

 Nie


Akceptuje koty

 Tak


Numer ewidencyjny

664/23


Mikrochip

Tak


Szuka domu od

2023-09-24


Zgłoś  Dodano: nie 19 lis 2023 11:43

Udostępniając post zwiększasz moją szansę na znalezienie nowego domu.
  
  schroniskowroclaw      
  schroniskowroclaw  Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt we Wrocławiu  Obserwuj Drukuj  

Kontakt

Zadzwoń

  Zadzwoń

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt we Wrocławiu

Przed adopcją zwierzaka z naszego schroniska należy wypełnić ankietę przedadopcyjną. Adopcja zwierzęcia jest poważną decyzją i wymaga dłuższego zastanowienia – nie można przy tym postępować pochopnie. Prosimy o wczytanie się i udzielenie wyczerpujących odpowiedzi na każde pytanie.

W przypadku zainteresowania adopcją zwierzęcia z kwarantanny złożenie ankiety jest absolutną koniecznością. Wypełniony dokument można przesłać do nas przez Internet lub uzupełnić na miejscu i zostawić w Biurze Adopcji. W terminie zakończenia kwarantanny wybierzemy z nadesłanych ankiet odpowiedni dom dla psa lub kota.

Psy i koty, które już są gotowe do adopcji (zakończyły kwarantannę) należy poznać na miejscu. Po rozmowie z Personelem schroniska psa można zabrać na spacer, a kota bliżej poznać i spędzić z nim czas. Wstępnie zakwalifikowane osoby składają wtedy ankietę na miejscu i będą mogły adoptować wybrane zwierzę.

Link do ankiety