Dodaj Szukaj Zaloguj
 Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt we Wrocławiu

  Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt we Wrocławiu

Reklama

Louis | Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt we Wrocławiu Louis

Louis to 7 letni pies, który do schroniska trafił jako oddany przez właściciela. Jest średniej wielkości i ma charakterystyczne, pręgowane umaszczenie. Ponoć dogadywał się z dziećmi i kotami, z którymi mieszkał. Nie niszczył, choć zdażyło mu się w domu szczekać. Musi oswoić się z sytuacją bycia w schronisku, na ten moment jest dosyć agresywny w stosunku do ludzi i zwierząt, ponoć zna kaganiec i mamy nadzieję, że za jakiś czas się z nami polubi. Ze względu na charakter i wygląd ma ksywę Gorgon.


Link do strony www


Link do albumu na FB


Link do ankiety

Procedury adopcyjneLokalizacja

Wrocław

Dolnośląskie


Dodatkowe informacje

Imię

 Loius


Wielkość

 Średni


Wiek

 Dorosły


Numer ewidencyjny

689/23


Mikrochip

Tak


Szuka domu od

2023-10-01


Zgłoś  Dodano: sob 18 lis 2023 22:28

Udostępniając post zwiększasz moją szansę na znalezienie nowego domu.
  
  schroniskowroclaw      
  schroniskowroclaw  Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt we Wrocławiu  Obserwuj Drukuj  

Kontakt

Zadzwoń

  Zadzwoń

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt we Wrocławiu

Przed adopcją zwierzaka z naszego schroniska należy wypełnić ankietę przedadopcyjną. Adopcja zwierzęcia jest poważną decyzją i wymaga dłuższego zastanowienia – nie można przy tym postępować pochopnie. Prosimy o wczytanie się i udzielenie wyczerpujących odpowiedzi na każde pytanie.

W przypadku zainteresowania adopcją zwierzęcia z kwarantanny złożenie ankiety jest absolutną koniecznością. Wypełniony dokument można przesłać do nas przez Internet lub uzupełnić na miejscu i zostawić w Biurze Adopcji. W terminie zakończenia kwarantanny wybierzemy z nadesłanych ankiet odpowiedni dom dla psa lub kota.

Psy i koty, które już są gotowe do adopcji (zakończyły kwarantannę) należy poznać na miejscu. Po rozmowie z Personelem schroniska psa można zabrać na spacer, a kota bliżej poznać i spędzić z nim czas. Wstępnie zakwalifikowane osoby składają wtedy ankietę na miejscu i będą mogły adoptować wybrane zwierzę.

Link do ankiety