Dodaj Szukaj Zaloguj
 

  Zaginione / Znalezione zwierzaki

Reklama

 

Zwracam się z ogromną prośbą do osób, które będą jechały do Białegostoku, lub z niego wyjeżdżały, aby zwrócili uwagę, na pobocza,czy nie podążają w stronę Białegostoku, koty rudy z białym lub czarny z białym, może nawet razem, bo są ze sobą związane .
Jeżeli zobaczylibyście Państwo te koty,to prosiłabym bardzo o ich zabezpieczenie, o ile to  jest możliwe i danie mi znać telefonicznie, to podjadę i odbiorę jak to będą te.
Koty zostały w perfidny sposób wywiezione, a od ponad 10 lat żyły w bezpiecznym, przyjaznym miejscu, nikomu nie wadząc  i nie szkodząc. A jednak komuś przeszkadzały!!!!
Podaję mój numer: 501 027 284

Dodam jeszcze ,że na samym początku, sprawdzałyśmy z właścicielką kotów, wszystkie piwnice, schowki sprzątaczek, garaże, miejsca gdzie mogłyby być ewentualnie zamknięte. I nigdzie ich nie ma. Zostały wywieszone ogłoszenia w formie papierowej i i ogłoszenia na wszelkich portalach.Poinformowane jest schronisko, kotkowo i TOZ...

A historia ogłoszeń miała taki początek...

PROŚBA DO MIESZKAŃCÓW OSIEDLA
TYSIĄCLECIA w BIAŁYMSTOKU
Kochani!!!!
Może ktoś widział albo wie, gdzie mogą się znajdować 2 kotki(kocurki), jeden czarny z białymi paputkami i białym krawatem, a drugi rudy z domieszką miejscami białego????
Są to koty domowo podwórkowe, mają właściciela,od lat przebywają przy ul.Zwierzynieckiej 15 i 13.
Od piątku 20.10.2023r. nie dają znaku życia!!!
Na początku myślałyśmy,że może przez przypadek zostały zamknięte w pakamerze sprzątaczek w bloku, które skończyły pracę i poszły do domu. Raz już tak się rudemu zdarzyło. Czekałyśmy do dzisiaj(poniedziałek), że może zostaną uwolnione i przyjdą jeść! Ale tak się nie stało!
Jesteśmy zaniepokojone,że może ktoś zrobił im krzywdę, bo inaczej pokazałyby się chociażby przez wzgląd na chęć jedzenia!
Może ktoś z Państwa, mieszkający w okolicy ul.Zwierzynieckiej, Wesołej, Mazowieckiej widział te koty lub widział,że ktoś z nimi coś robi, bardzo będziemy wdzięczni. Koty są starsze, jeden ok.10 lat, drugi ok.14 lat!
Bardzo się martwimy i czekamy na jakiś sygnał.????
Zdjęcia załączeniu.
kontakt przez facebooka lub pod numerem:501027284
BEZSILNOŚĆ I BEZRADNOŚĆ W TAKIEJ SYTUACJI JEST PRZERAŻAJĄCA!!!


Lokalizacja

Białystok

Podlaskie


Dodatkowe informacje

Imię

 Kituś i Kiciulek


Wielkość

 Średni


Wiek

 Dorosły


Płeć

 Samiec


Sterylizacja

 Tak


Przyjazny dzieciom

 Nie


Aktywność

 Spokojny


Rodzaj zwierzaka

 Kot


Zgłoś  Dodano: czw 26 paź 2023 20:06

Udostępniając post zwiekszasz moją szansę na znalezienie nowego domu
  
       
    Obserwuj