Dodaj Szukaj Zaloguj
 Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt we Wrocławiu

  Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt we Wrocławiu

Reklama

Ok. 2-letni niewielki piesek, który waży ok. 10 kg. Do schroniska trafił jako znaleziony. Nie miał czipa. Czy ktoś go szuka?

  

  

Link do albumu na FB

Procedury adopcyjneZnaleziony / Zaginiony

Data

2023-03-16


Lokalizacja

Wrocław

Dolnośląskie


Dodatkowe informacje

Wielkość

 Mały


Wiek

 Młody


Płeć

 Samiec


Rodzaj zwierzaka

 Pies (Samiec)


Zgłoś  Dodano: czw 16 mar 2023 13:19

Udostępniając post zwiększasz moją szansę na znalezienie nowego domu.
  
        
    Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt we Wrocławiu  Obserwuj Drukuj  

Kontakt

Zadzwoń

  Zadzwoń

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt we Wrocławiu

Przed adopcją zwierzaka z naszego schroniska należy wypełnić ankietę przedadopcyjną. Adopcja zwierzęcia jest poważną decyzją i wymaga dłuższego zastanowienia – nie można przy tym postępować pochopnie. Prosimy o wczytanie się i udzielenie wyczerpujących odpowiedzi na każde pytanie.

W przypadku zainteresowania adopcją zwierzęcia z kwarantanny złożenie ankiety jest absolutną koniecznością. Wypełniony dokument można przesłać do nas przez Internet lub uzupełnić na miejscu i zostawić w Biurze Adopcji. W terminie zakończenia kwarantanny wybierzemy z nadesłanych ankiet odpowiedni dom dla psa lub kota.

Psy i koty, które już są gotowe do adopcji (zakończyły kwarantannę) należy poznać na miejscu. Po rozmowie z Personelem schroniska psa można zabrać na spacer, a kota bliżej poznać i spędzić z nim czas. Wstępnie zakwalifikowane osoby składają wtedy ankietę na miejscu i będą mogły adoptować wybrane zwierzę.