Dodaj Szukaj Zaloguj
 Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt we Wrocławiu

  Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt we Wrocławiu

Reklama

Pysia to ok. 6-miesięczna suczka, która trafiła do schroniska jako znaleziona. Waży blisko 8,5 kg i będzie niewiele większa. Suczka trafiła z siostrą i bratem - to miot 3 maluchów. Pysia jest przeurocza, ale kompletnie nic nie potrafi. Wszystkiego trzeba ją nauczyć :)


---
 

Zainteresowanych adopcją suczki prosimy o przesłanie uzupełnionej ankiety przedadopcyjnej do dnia 28.03.2023 r. do godziny 18:00 na adres biuroschronisko@gmail.com. Ankietę można także złożyć osobiście w biurze adopcji schroniska. Po zakończeniu kwarantanny wszystkie ankiety zostaną przeanalizowane i zadzwonimy do wybranej osoby w celu umówienia adopcji.

 

UWAGA! Nie informujemy osób zainteresowanych adopcją o tym, jeśli w trakcie kwarantanny zwierzak zostanie odebrany przez właściciela lub o innych sytuacjach (w tym o odmownej decyzji o adopcji). Należy samemu dopytywać się o los zwierzęcia i interesować tym, czy nadal przebywa w schronisku. 

  

  

Link do albumu na FB

Procedury adopcyjneLokalizacja

Wrocław

Dolnośląskie


Dodatkowe informacje

Imię

 Pysia


Wielkość

 Mały


Wiek

 Bardzo młody


Numer ewidencyjny

181/23


Płeć

 Suczka


Szuka domu od

2023-03-07


Zgłoś  Dodano: śro 15 mar 2023 19:08

Udostępniając post zwiększasz moją szansę na znalezienie nowego domu.
  
  schroniskowroclaw      
  schroniskowroclaw  Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt we Wrocławiu  Obserwuj Drukuj  

Kontakt

Zadzwoń

  Zadzwoń

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt we Wrocławiu

Przed adopcją zwierzaka z naszego schroniska należy wypełnić ankietę przedadopcyjną. Adopcja zwierzęcia jest poważną decyzją i wymaga dłuższego zastanowienia – nie można przy tym postępować pochopnie. Prosimy o wczytanie się i udzielenie wyczerpujących odpowiedzi na każde pytanie.

W przypadku zainteresowania adopcją zwierzęcia z kwarantanny złożenie ankiety jest absolutną koniecznością. Wypełniony dokument można przesłać do nas przez Internet lub uzupełnić na miejscu i zostawić w Biurze Adopcji. W terminie zakończenia kwarantanny wybierzemy z nadesłanych ankiet odpowiedni dom dla psa lub kota.

Psy i koty, które już są gotowe do adopcji (zakończyły kwarantannę) należy poznać na miejscu. Po rozmowie z Personelem schroniska psa można zabrać na spacer, a kota bliżej poznać i spędzić z nim czas. Wstępnie zakwalifikowane osoby składają wtedy ankietę na miejscu i będą mogły adoptować wybrane zwierzę.