Spartan


Spartan to pies, który nie wyróżnia się wyglądem. Zapewne miał być owczarkiem, jak wiele takich śmiesznych kundelków. Gorąco liczymy na jego adopcję, gdyż jest naprawdę wdzięcznym psem.

Psiak trafił do nas z łańcucha… Żywot spędził jako stróż nie wiadomo czego, przy budzie. Właściciel zmarł, a psiak zamieszkał w schronisku. Nie wygląda na specjalnie przejętego tym faktem, jest pozytywnie nastawiony do świata.

Po około dwóch tygodniach pobytu w schronisku, okazało się, że jest to naprawdę miły i bardzo kontaktowy pies! Z chęcią przebywa z człowiekiem i bardzo lubi spacery. Jest starszy, ale ma w sobie sporo wigoru.

Psy akceptuje – z chęcią się z nimi zapoznaje, a na koty nie zwraca uwagi.

Psiak całe życie mieszkał na dworze, nie nadaje się do mieszkania. Jest psem cierpliwym i w kontakcie z wolontariuszami i pracownikami okazuje wyłącznie radość, nie ma w nim agresji.

 


Telefon: 790-241-451 Obserwuj

r e k l a m a

Galeria zdjęć


Schronisko Świdnica

Zobacz tablice użytkownika
Data dodaniapon 03 gru 2018 19:39
  
Lokalizacja Świdnica (Dolnośląskie)
  
ID Posta2479
Szukasz psa lub kota do adopcji? Hotelu dla Zwierząt, Weterynarza, Behawiorysty?
Idealnie trafiłeś. Schroniak.pl to portal zrzeszający pro zwierzęcą społeczność z terenu naszego kraju. W prosty i intuicyjny sposób wyszukasz swojego wymarzonego przyjaciela lub usługi dla niego w swoim mieście lub gdziekolwiek w Polsce.

Poinformuj schronisko, zaprzyjaźnioną fundację, weterynarza itp, o portalu im Nas więcej tym lepiej :)

Utwórz konto