Sonia (208/18)

  Imię: Sonia

  Numer ewidencyjny: 208/18

  Szuka domu od: 16.02.2018

  Sterylizacja: Tak

  Wiek: Dorosły

  Wielkość: Duża


Dziewczynka jest niespotykanej urody, tak jak i to jaką mieszanką jest. Dziewczyna to połączenie akity i amstaffa. Można śmiało powiedzieć, że jest uparta i niezależna, ale za to nadrabia swoją osobowością i usposobieniem. Początkowo w schronisku była przestraszona i nie do końca rozumiała co się dzieje, i dlaczego spotkał ją taki los. Teraz Sonia jest otwarta na nowe ludzkie znajomości. Lubi się miziać, z chęcią pobiegnie za piłeczką lub poszarpie się sznurkiem. Dziewczynę trzeba poprowadzić konsekwentnie i odpowiedzialnie. Śmiało można powiedzieć, że jest chętna do nauki, trzeba tylko jej pokazać co i jak. Nie lubi innych suczek, zwyczajnie nie przepada za konkurencją. Koty z chęcią pogoni. Ogólnie przyda jej się dom, który weźmie ją na długi spacer, ponieważ w Soni jest ukryta moc, którą należy spożytkować. Idealnie byłoby gdyby trafiła do rodziny, która poświęci jej uwagę i będzie gotowa na to, że Sonia to dama, którą należy kochać, uczyć i o Nią dbać.

Szczegółowych informacji udziela Schronisko we Wrocławiu:

Adres: ul. Ślazowa 2, 51-007 Wrocław (osiedle Osobowice)
Telefon do Schroniska: 71 362 56 74
www.schroniskowroclaw.pl
www.schroniak.pl/schroniskowroclaw

Aby adoptować psa należy zabrać ze sobą dowód osobisty, 35 zł, obroże i smycz [kaganiec w przypadku adopcji dużych psów]
Adopcja kota to dowód osobisty, 15 zł i należy ze sobą zabrać koci transporterek


Telefon: 71 362 56 74 Obserwuj

r e k l a m a


Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt we Wrocławiu

Zobacz tablice użytkownika
Data dodaniapon 04 cze 2018 15:58
  
Lokalizacja Wrocław (Dolnośląskie)
  
ID Posta1875
Szukasz psa lub kota do adopcji? Hotelu dla Zwierząt, Weterynarza, Behawiorysty?
Idealnie trafiłeś. Schroniak.pl to portal zrzeszający pro zwierzęcą społeczność z terenu naszego kraju. W prosty i intuicyjny sposób wyszukasz swojego wymarzonego przyjaciela lub usługi dla niego w swoim mieście lub gdziekolwiek w Polsce.

Poinformuj schronisko, zaprzyjaźnioną fundację, weterynarza itp, o portalu im Nas więcej tym lepiej :)

Utwórz konto