Śnieżek | Schroniak.pl

Śnieżek


ŚNIEŻEK poleca się do adopcji smiley

Nie wyobrażam sobie tej historii inaczej jak zakończoną adopcją do cudnego domku. Ten kocurek sam sobie dał szansę i nie można go zawieść.

Do fundacyjnego domku trafił jako przerażony, dziki kocurek znaleziony na obrzeżach Wrocławia. Wyczyszczenie mu uszu i podanie leku na świerzba wymagało nie lada odwagi z mojej strony.

Nie wiem co spowodowało to cudowne przeobrażenie ale...na dzień dzisiejszy Śnieżek jest dającym się całować myziakiem uwielbiającym kontakt z człowiekiem. Pilnie poszukujemy dla niego domku ponieważ lęka się trochę mojej kociej watahy. Jest u mnie od niedawna więc nie zdąrzył jeszcze ustawić się w kociej hierarchii.

Pokochajcie Śnieżka lub przynajmniej udostępnijcie. Kontakt pod nr tel. 695 663 622. Kocurek jest wykastrowany, zaszczepiony, testy fiv/felv ujemne
fot. Ewa Sulka Fotografia
r e k l a m a
Szukasz psa lub kota do adopcji? Hotelu dla Zwierząt, Weterynarza, Behawiorysty?
Idealnie trafiłeś. Schroniak.pl to portal zrzeszający pro zwierzęcą społeczność z terenu naszego kraju. W prosty i intuicyjny sposób wyszukasz swojego wymarzonego przyjaciela lub usługi dla niego w swoim mieście lub gdziekolwiek w Polsce.

Poinformuj schronisko, zaprzyjaźnioną fundację, weterynarza itp, o portalu im Nas więcej tym lepiej :)

Utwórz konto
ID POSTU: 2836
OPUBLIKOWANY: śro 20 mar 2019 12:53