Skay i Fionella szukają domu! | Schroniak.pl


Skay i Fionella szukają domu!Piękna Matka i Córka, czyli Skay (matka, większa na wspólnym zdjęciu, ma ok. 3 lata) i Fionella (córka, mniejsza, ma ok. 1,5 roku) polecają się do adopcji! Ta dwuosobowa kocia rodzina już bardzo długo czeka w fundacji na swój prawdziwy dom. Kotki zostały odłowione z piwnicy wraz z malutkimi kociętami Skay, czyli przyrodnim rodzeństwem Fionelli. Koteczki są bardzo delikatne i łagodne, troszkę jeszcze ostrożne w kontakcie, ale potrzebują tylko chwili żeby stać się najlepszymi przyjaciółkami człowieka. Uwielbiają wspólne zabawy i głaskanie. Skay jest odważniejsza i bardzo zadowolona przy każdym kontacie z człowiekiem, Fionella uczy się zaufania do ludzi od mamy i powoli przekonuje się do głaskania i pieszczot. Kotki są bardzo urocze i ciekawe świata, spokojne, związane ze sobą, bezkonfliktowe, grzeczne ale w fundacji z każdym dniem smutnieją... Ta buraskowa rodzinka bardzo potrzebuje domku i bliskości człowieka. Obie kotki są odrobaczone, zaszczepione i wysterylizowane oraz posiadają książeczki zdrowia.

Preferowane są adopcje w dwupaku lub pojedynczo jako dokocenie :)
Dane kontaktowe
Wszystkich zainteresowanych adopcją prosimy o kontakt telefoniczny: 661 661 160 lub poprzez wiadomość prywatną na Facebooku:
* Adoptuj Kota FOP: https://www.facebook.com/Adoptuj-Kota-FOP-766415406832149/
* FOP Wrocław: https://www.facebook.com/FopWroclaw/?ref=br_rs
r e k l a m a
Szukasz psa lub kota do adopcji? Hotelu dla Zwierząt, Weterynarza, Behawiorysty?
Idealnie trafiłeś. Schroniak.pl to portal zrzeszający pro zwierzęcą społeczność z terenu naszego kraju. W prosty i intuicyjny sposób wyszukasz swojego wymarzonego przyjaciela lub usługi dla niego w swoim mieście lub gdziekolwiek w Polsce.

Poinformuj schronisko, zaprzyjaźnioną fundację, weterynarza itp, o portalu im Nas więcej tym lepiej :)

Utwórz konto
ID POSTU: 3322
OPUBLIKOWANY: nie 25 sie 2019 16:05