Salma (685/19) | Schroniak.pl


Salma (685/19)


Salma ma około 2 lata i jest typowym przykładem zakupu "ładnego szczeniaczka". Zakupu i tylko tyle wysiłku, bo niestety brakuje jej wychowania i socjalizacji. Salma na spacerze nie potrafi skupić się na człowieku, tylko szuka psiej ofiary. Nowy opiekun musi zatem pracować z suczką, ale też stale ją nadzorować tak, aby nie zrobiła żadnemu zwierzakowi krzywdy.
Salma kocha ludzi, w pomieszczeniach jest fajną przytulanką, dodatkowo to młoda suczka, więc cierpliwy i konsekwentny właściciel szybko "ogarnie" jej umysł. Potrzebuje kogoś, kto pokocha, wychowa i przede wszystkim nie porzuci, bo Salma miała w tak krótkim życiu kilku właścicieli... Jest wysterylizowana i czeka na nowy dom. Przed adopcją wymagane są minimum 3 spacery. 

Adres: ul. Ślazowa 2, 51-007 Wrocław (osiedle Osobowice)
www.schroniskowroclaw.pl
www.schroniak.pl/schroniskowroclaw

Aby adoptować psa należy zabrać ze sobą dowód osobisty, 35 zł, obroże i smycz [kaganiec w przypadku adopcji dużych psów]
Adopcja kota to dowód osobisty, 15 zł i należy ze sobą zabrać koci transporterek
r e k l a m a
Szukasz psa lub kota do adopcji? Hotelu dla Zwierząt, Weterynarza, Behawiorysty?
Idealnie trafiłeś. Schroniak.pl to portal zrzeszający pro zwierzęcą społeczność z terenu naszego kraju. W prosty i intuicyjny sposób wyszukasz swojego wymarzonego przyjaciela lub usługi dla niego w swoim mieście lub gdziekolwiek w Polsce.

Poinformuj schronisko, zaprzyjaźnioną fundację, weterynarza itp, o portalu im Nas więcej tym lepiej :)

Utwórz konto
ID POSTU: 3423
OPUBLIKOWANY: wto 17 wrz 2019 10:37