Ramonez

  Imię: Ramonez

  Szuka domu od: 19.06.2019

  Kastracja: Tak

  Przyjazny dzieciom: Starsze dzieci

  Akceptuje koty: Nie

  Akceptuje psy: Tylko suki

  Wiek: Dorosły

  Wielkość: Duży

  Aktywność: Aktywny

  Link zewnętrzny:
  Link do strony


WIELKOŚĆ: duża, 39 kg

POCHODZENIE: GMINA ŚWIDNICA, Witoszów Dolny

Ramonez to młody psiak o wyglądzie rottweilera. Dotychczas nie zgłosił się jego właściciel, więc rozpoczyna poszukiwania nowego domu.

Pojawił się na posesji w Witoszowie Dolnym w poszukiwaniu pomocy. Był niedożywiony. Po tym trafił do schroniska, gdzie mieszka do dziś.

Ramonez to dzieciak. Jest szczeniakiem w skórze dużego psa. Nie ma pojęcia, że tak naprawdę waży praktycznie tyle, co człowiek  smiley . Skacze, cieszy się bardzo wylewnie, jest żywiołowy i miewa problemy z emocjami. Łatwo się ekscytuje i trudno mu się opanować.

Nie żył w domu. Ma problemy z zachowaniem czystości, chyba że ma swobodny wybieg na dwór. Namiętnie wynosi na zewnątrz posłania, lubi je też rozgryzać.

Wobec innych zwierząt – do psich samców niepolecany, zazwyczaj nie są przyjaźnie nastawione a i Ramonez bywa kłopotliwy w takim kontakcie. Wobec suczek: ciekawski i namolny. Koty lub inne zwierzęta namiętnie oszczekuje zza krat i chętnie pobiegłby sprawdzić co to za zwierzątko – może mu zrobić krzywdę przez swoją masę i niezgrabność.

Poza pewnego rodzaju nieokrzesaniem, to miły, proludzki pies. Bardzo potrzebuje kontaktu z człowiekiem i daje o tym znać. Uwielbia spacery, ale uwaga, siła fizyczna przydatna, by utrzymać wielkopsa na smyczy.

Słowem: Ramonez poszukuje właściciela, który go jeszcze wychowa, poświęci czas i będzie pracować nad lepszym charakterem tego psa.


Telefon: 790-241-451 Obserwuj

r e k l a m a

Galeria zdjęć


Schronisko Świdnica

Zobacz tablice użytkownika
Data dodaniasob 27 lip 2019 10:27
  
Lokalizacja Świdnica (Dolnośląskie)
  
ID Posta3242
Szukasz psa lub kota do adopcji? Hotelu dla Zwierząt, Weterynarza, Behawiorysty?
Idealnie trafiłeś. Schroniak.pl to portal zrzeszający pro zwierzęcą społeczność z terenu naszego kraju. W prosty i intuicyjny sposób wyszukasz swojego wymarzonego przyjaciela lub usługi dla niego w swoim mieście lub gdziekolwiek w Polsce.

Poinformuj schronisko, zaprzyjaźnioną fundację, weterynarza itp, o portalu im Nas więcej tym lepiej :)

Utwórz konto