#f2f5f7


Wprowadź informacje

Czasami podczas spaceru lub wyjazdu z naszym pupilem, może się on nam zgubić. W takich momentach liczy się czas, dlatego ważne jest wybranie skutecznej metody działania, by jak najszybciej go odnaleźć. Należy niezwłocznie powiadomić organizację pro zwierzęcą działającą w miejscowości zaginięcia zwierzaka. Tylko jak to zrobić, gdy nie mamy zdjęcia zwierzaka a dodanie ogłoszenia bez zdjęcia może być mało skuteczne?

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom właścicieli zwierząt, stworzyliśmy portal Schroniak, który jako jedyny w kraju oferuje darmową rejstrację. U nas nie ma opłat za założenie konta, ani za dodanie numeru chip czy też zmianę danych opiekuna. Schroniak.pl został stworzony z troski o zwierzęta, tym samym nie ma i nigdy nie będzie u nas opłat za prowadszenie konta.

Funkcjonalność portalu pozwala dodać do bazy każdego zwierzaka, dzięki czemu możesz umieścić zdjęcie i dane kontaktowe, co pozwoli podjąć szybkie działanie w przypadku zaginięcia Twojego pupila, zwiększając tym samym szanse na jego szybki powrót do domu.

Logując się na swoje konto w ciągu kilku sekund dodasz post informujący o jego zaginięciu, który błyskawicznie będziesz mógł udostępnić na swoim Facebooku lub przesłać do organizacji pro zwierzęcych działających na terenie Twojego miejsca zamieszkania lub obecnego miejsca pobytu.

W przypadku, gdy ktoś znajdzie Twojego zwierzaka, będzie mógł natychmiast zobaczyć na portalu Twój post i skontaktować się z Tobą w celu przekazania pupila. Każdego dnia dodawane do bazy informacje tworzą unikalną platformę wymiany danych pomiędzy: właścicielami, lekarzami weterynarii, schroniskami, fundacjami oraz wszystkimi, którym los zaginionych zwierząt nie jest obojętny.

Takie rozwiązanie pozwoli znacząco zaoszczędzić czas, który jest niezwykle cenny - zwłaszcza w pierwszych godzinach od zaginięcia.

Utwórz profil zwierzaka