Numer mikrochipa

Brak informacji


 Kłodzko

 Dolnośląskie


ZGŁOŚ POSTDodano: pią 21 sie 2020 10:20

Reto to psiaczek mogłoby się wydawać bardzo biedny... No cóż, to prawda. Los go skrzywdził niepełnosprawnością, ponieważ Reto stracił wzrok. Ma na obu oczach zaćmę, a na prawym jaskrę. Przez to, że bardzo długo był nieleczony, mimo wizyt u wielu specjalistów, wyrok jest jasny - Reto już nigdy nie ujrzy ani słońca, ani trawy, ani twarzy osoby, która potencjalnie mogłaby go pokochać.
To jednak nie zmienia faktu, że mimo braku wzroku, jest psiakiem bardzo wesołym i przyjaznym. Uwielbia długie spacery i czerpie ogromną radość z poznawania świata za pomocą innych, bardziej istotnych dla psa zmysłów, czyli słuchu i wzroku. Tak naprawdę to bardzo fajny i pogodny zwierzak, który po prostu potrzebuje trochę więcej czasu, aby nauczyć się poruszać w nowej przestrzeni.
Czy ma szansę na nowy domek? Nie zobaczy Twojej twarzy, ale będzie Cię poznawał po odgłosie Twoich kroków, zapachu, który przecież tak wiele mu powie, a w przypływie radości i tak znajdzie miejsce, żeby móc dać Ci mokrego buziaka. Jego nos i tak będzie się "gapił" jak jesz kanapkę
Czasem człowiek szuka psa przewodnika, a czasem pies szuka człowieka przewodnika. Czy ktoś zechce być przewodnikiem wesołka Reta?


Numer mikrochipa

Brak informacji


Województwo

 Dolnośląskie


Miasto

Kłodzko


ZGŁOŚ POSTDodano: pią 21 sie 2020 10:20
© 2021 Schroniak.pl. All Rights Reserved.
    Schronisko w Kłodzku  Obserwuj Drukuj