Wielkość

 Średni


Wiek

 Dorosły


 Intenet

 Dolnośląskie


ZGŁOŚ POSTDodano: czw 04 sie 2022 21:52

Plamka - domowa sunia, psi ideał szuka kochającego domu!

Gdyby może nie miała jednej łapy albo chociaż oka, może wtedy wzbudziłaby sobą jakiekolwiek zainteresowanie.
Plamka czeka na dom już dwa miesiące, samotnie spędzając każdy dzień. Walczyła tak dzielnie o życie, kiedy w marcu zaatakowały ją trzy poważne odkleszczowe choroby. Walczyła bo wszyscy jej kibicowali, nareszcie komuś na niej zależało, wygrała i żyje. A potem zainteresowanie spadło. Plamka znowu została sama.
Czy warto było? Kiedy na ostatniej drodze jej walki o lepsze życie ona przegrywa z innymi psami. Łatwiej przyjąć małego psa, jeszcze łatwiej zdecydować się na szczeniaka, psy które przyjechały do nas z Ukrainy również mają większą szanse na wzbudzenie zainteresowania. Czy Plamka ma szanse wygrać w tej nierównej walce? Natura stworzyła ją delikatnie na wzór owczarka jednak trochę jej brakuje do tej rasy by wzbudzać zachwyty. Moja nadzieja gaśnie ale opiszę ją raz jeszcze.

Plamka ma 5 lat i waży 25kg. Ma spokojną naturę, idealnie idzie na smyczy, nie ciągnie, w domu nie szczeka chociaż spędza całe dnie w samotności to jest cichutka jak myszka, dopiero rano kiedy usłyszy inne psy, szczeka głośno by dać znać, że potrzebuję wyjść. Nigdy nie nabrudziła w domu. Nie pogryzła nic co jest w pomieszczeniu w którym ona przebywa. Jest w pełni gotowa do adopcji, zdrowa, po szczepieniach, po zabiegu sterylizacji. Niestety nie zna kotów, reaguje na nie dużym ożywieniem, gdyby nie była na smyczy z pewnością by je goniła. Słucha komend więc zainteresowanie kotem trwa chwilę, wystarczy ją odciągnąć.
Przebywa w świętokrzyskim, domu szukam na terenie całego kraju, transport nie jest problemem.
Wielkość

 Średni


Wiek

 Dorosły


Województwo

 Dolnośląskie


Miasto

Intenet


ZGŁOŚ POSTDodano: czw 04 sie 2022 21:52
© 2022 Schroniak.pl. All Rights Reserved.
   Obserwuj Drukuj

    ZADZWOŃ