Menu
Cart


LOGOWANIE NOWE KONTO

Piękny Pierre prosi o domPierre to ok. 5 letni kocurek o nietypowym umaszczeniu w bengalskim stylu. Pierre został odłowiony z ulicy wraz z siostrą Kolettą (również czekającą na adopcję). Pierre już od kilku lat czeka w fundacji na kochający dom stały ale telefony w jego sprawie milczą... Pierre świetnie dogaduje się z innymi kotami, ich obecność dodaje mu pewności siebie i odwagi. Pierre jest dość nieufny i ostrożny w kontaktach z człowiekiem. W warunkach fundacyjnych proces socjalizacji jest dość żmudny ze względu na duży dzienny nakład pracy wolontariuszy oraz ograniczony czas spędzony w obecności człowieka. A Pierre potrzebuje czasu i zrozumienia żeby w pełni się otworzyć i wieść radosne kocie życie w nowym domu. Dlatego szukamy dla niego odpowiedzialnego, wyrozumiałego, cierpliwego domu stałego, który okaże mu zrozumienie i da drugą szansę na lepsze życie. Preferujemy adopcje w dwupaku (np. z siostrą Kolettą) lub jako dokocenie do kociego rezydenta :)

Dane kontaktowe
Wszystkich zainteresowanych adopcją prosimy o kontakt telefoniczny: 661 661 160  lub poprzez wiadomość prywatną na Facebooku:
* Adoptuj Kota FOP: https://www.facebook.com/Adoptuj-Kota-FOP-766415406832149/
* FOP Wrocław: https://www.facebook.com/FopWroclaw/?ref=br_rs
r e k l a m a
Szukasz psa lub kota do adopcji? Hotelu dla Zwierząt, Weterynarza, Behawiorysty?
Idealnie trafiłeś. Schroniak.pl to portal zrzeszający pro zwierzęcą społeczność z terenu naszego kraju. W prosty i intuicyjny sposób wyszukasz swojego wymarzonego przyjaciela lub usługi dla niego w swoim mieście lub gdziekolwiek w Polsce.

Poinformuj schronisko, zaprzyjaźnioną fundację, weterynarza itp, o portalu im Nas więcej tym lepiej :)

Utwórz konto
ID POSTU: 3321
OPUBLIKOWANY: sob 24 sie 2019 23:09