Piękny Krakus czeka na dom! | Schroniak.pl

Krakus szuka domu!

Krakus to ok. 4letni kocur, odłowiony z zakładu produkcyjnego przy którym bytował. Trafił do fundacji w bardzo złym stanie, wychłodzony, zakleszczony, brudny. Krakus jest dorodnym, bardzo łagodnym kocurem. Wszystkie zabiegi, zastrzyki, badania znosił bardzo cierpliwie i ze zrozumieniem. Uwielbia głaskanie i spokój, jest typem kanapowca któremu do szczęścia brakuje tylko przytulnego kąta i kochającego człowieka. Krakus jest jeszcze dość nieśmiały, potrzebuje domu, który okaże mu odrobinę zrozumienia i cierpliwości, pozwoli w pełni się otworzyć na ludzi i nowe dobre życie, którego dotychczas niestety nie doświadczył. Krakus to typ delikatnego olbrzyma, duży dorodny kocur a potulny jak mały baranek! Bardzo prosimy o dom dla Krakusa.

Wszystkich zainteresowanych adopcją prosimy o kontakt telefoniczny: +48 661 661 160 lub poprzez wiadomość prywatną na Facebooku:
* Adoptuj Kota FOP: https://www.facebook.com/Adoptuj-Kota-FOP-766415406832149/
* FOP Wrocław: https://www.facebook.com/FopWroclaw/?ref=br_rs

r e k l a m a
Szukasz psa lub kota do adopcji? Hotelu dla Zwierząt, Weterynarza, Behawiorysty?
Idealnie trafiłeś. Schroniak.pl to portal zrzeszający pro zwierzęcą społeczność z terenu naszego kraju. W prosty i intuicyjny sposób wyszukasz swojego wymarzonego przyjaciela lub usługi dla niego w swoim mieście lub gdziekolwiek w Polsce.

Poinformuj schronisko, zaprzyjaźnioną fundację, weterynarza itp, o portalu im Nas więcej tym lepiej :)

Utwórz konto
ID POSTU: 3491
OPUBLIKOWANY: nie 29 wrz 2019 12:57