Piękny Drukarz prosi o dom | Schroniak.pl

Drukarz to ok 2 letni kocur o pięknym aksamitnym futerku, atramentowa czerń i złote oczy. Drukarz spędził dzieciństwo na ulicy, to cud, że przeżył! Trafił do fundacji wystraszony, niepewny ale wdzięczny za pomoc. Jest bardzo uroczy i ciekawy świata, cały czas musi nadzorować wszelkie poczynania człowieka. Uwielbia zabawy z wędką, poluje, biega, zachęca wszystkich po drodze do wspólnej zabawy. Uwielbia kocie towarzystwo, obecność kolegów dodaje mu odwagi. Niestety jest jeszcze dość nieśmiały i niepewny w kontakcie z ludźmi. Z każdym dniem coraz bardziej otwiera się na ludzi i głaskanie, uwielbia jak się go podrapie za uchem ale jeszcze ciężko mu się do tego przyznać ;) Bardzo potrzebuje domu, który okaże mu odrobinę zrozumienia i cierpliwości żeby w pełni mógł się otworzyć na ludzi i nowe dobre życie.

Preferujemy adopcje w dwupaku lub jako dokocenie :)

Wszystkich zainteresowanych adopcją prosimy o kontakt telefoniczny: +48 661 661 160 lub poprzez wiadomość prywatną na Facebooku:
* Adoptuj Kota FOP: https://www.facebook.com/Adoptuj-Kota-FOP-766415406832149/
* FOP Wrocław: https://www.facebook.com/FopWroclaw/?ref=br_rs

r e k l a m a
Szukasz psa lub kota do adopcji? Hotelu dla Zwierząt, Weterynarza, Behawiorysty?
Idealnie trafiłeś. Schroniak.pl to portal zrzeszający pro zwierzęcą społeczność z terenu naszego kraju. W prosty i intuicyjny sposób wyszukasz swojego wymarzonego przyjaciela lub usługi dla niego w swoim mieście lub gdziekolwiek w Polsce.

Poinformuj schronisko, zaprzyjaźnioną fundację, weterynarza itp, o portalu im Nas więcej tym lepiej :)

Utwórz konto
ID POSTU: 3492
OPUBLIKOWANY: nie 29 wrz 2019 13:21