Piękna Lela czeka na dom | Schroniak.pl

    600 410 164

    Płeć: Kotka

    Wiek: Bardzo młody

    Rasa: Nie rasowyLela to przepiękna malutka czarno-biała kotka, która została uratowana z piwnicy wraz z ranną mamą Adelą. Lela ma ok. 3 miesiące i wychowała się na ulicy, ma przepiękną urodę jak i charakter. Lela uwielbia wszelkiego rodzaju zabawy i kocie towarzystwo, jest jeszcze trochę bojaźliwa i nieufna w stosunku do ludzi ale po chwili w objęciach człowieka uspokaja się, wycisza i wdzięcznie wpatruje się w człowieka swoimi pięknymi, wielkimi oczami. Uwielbia głaskanie i przytulanie, tylko potrzebuje trochę czasu żeby się do tego w pełni przekonać:) Dla Leli szukamy spokojnego, kochającego domu w którym w pełni się otworzy i będzie wiodła szczęśliwe, bezpieczne życie, którego do tej pory niestety nie zaznała. Preferowane są adopcje w dwupaku lub jako dokocenie.

Dane kontaktowe
Wszystkich zainteresowanych adopcją prosimy o kontakt telefoniczny: 600 410 164 lub poprzez wiadomość prywatną na Facebooku:
* Adoptuj Kota FOP: https://www.facebook.com/Adoptuj-Kota-FOP-766415406832149/
* FOP Wrocław: https://www.facebook.com/FopWroclaw/?ref=br_rs
   Wrocław
r e k l a m a
Szukasz psa lub kota do adopcji? Hotelu dla Zwierząt, Weterynarza, Behawiorysty?
Idealnie trafiłeś. Schroniak.pl to portal zrzeszający pro zwierzęcą społeczność z terenu naszego kraju. W prosty i intuicyjny sposób wyszukasz swojego wymarzonego przyjaciela lub usługi dla niego w swoim mieście lub gdziekolwiek w Polsce.

Poinformuj schronisko, zaprzyjaźnioną fundację, weterynarza itp, o portalu im Nas więcej tym lepiej :)

Utwórz konto

Dodano: śro 21 sie 2019 14:27 Zgłoś post