Pado | Schroniak.pl

WIELKOŚĆ: DUŻA, OK. 25 KG

POCHODZENIE: GMINA RUDNA

Pado to około 1,5 roczny pies, który… musi sobie wybrać właściciela samodzielnie. Trafił do nas po długiej tułaczce, nie znamy jego wcześniejszych losów, ale generalnie nie miał lekko. Pado jest psem lękliwym. Potrafi zaufać, ale widzimy, że sam wybiera sobie przewodnika i bezgranicznie pokocha tylko jednego człowieka.

Psiak wobec obcych zza krat boksu zachowuje się dość groźnie – szczeka, warczy. W rzeczywistości jest to jednak jego obawa przed nieznajomymi. Większa wobec mężczyzn niż kobiet. Dobrze czuje się w towarzystwie pewnych siebie, zdecydowanych osób, traktuje je jako podporę i ceni sobie stabilność charakteru przewodnika.

Obecnie jego ulubionym opiekunem jest kobieta. W jej obecności akceptuje też mężczyzn. Psiak przy upatrzonej osobie jest bardzo radosny, otwarty, pełen werwy. Jest aktywny i lubi ruch.

Pado poszukuje domu z ogródkiem. Nie nadaje się do mieszkania. U nas nie niszczy, ale średnio mu wychodzi zachowanie czystości. Wobec psów nie ma wrogich zamiarów, ale koty chętnie goni.

Osobę zainteresowaną adopcją psa zapraszamy na odbycie kilku spacerów zapoznawczych. Mamy nadzieję, że Pado upatrzy sobie wymarzonego właściciela smiley

 Link do wwwr e k l a m a
Szukasz psa lub kota do adopcji? Hotelu dla Zwierząt, Weterynarza, Behawiorysty?
Idealnie trafiłeś. Schroniak.pl to portal zrzeszający pro zwierzęcą społeczność z terenu naszego kraju. W prosty i intuicyjny sposób wyszukasz swojego wymarzonego przyjaciela lub usługi dla niego w swoim mieście lub gdziekolwiek w Polsce.

Poinformuj schronisko, zaprzyjaźnioną fundację, weterynarza itp, o portalu im Nas więcej tym lepiej :)

Utwórz konto
ID POSTU: 2093
OPUBLIKOWANY: pon 30 lip 2018 10:00