Odyn (999/18)

  Imię: Odyn

  Numer ewidencyjny: 999/18

  Szuka domu od: 04.09.2018

  Kastracja: Tak

  Wiek: Senior

  Wielkość: Duży


Odyn jest dużym, postawnym, dojrzałym psem. Jest bardzo silny i ma też mocny charakter. Do ludzi jest nastawiony przyjaźnie. Ufny i radosny. Chętnie chodzi na spacery. Lubi kontakt z ludźmi. Chętnie poddaje się takim zabiegom jak np. czesanie. Umie chodzić na smyczy, choć robi na nas wrażenie jakby kiedyś mógł być trzymany na łańcuchu. Odyn potrzebuje bardzo bardzo dużo ruchu, aby się zmęczyć . Ponieważ zmęczony Odyn to szczęśliwy Odyn. Jeżeli chodzi o charakter to taki typ psa północy – jak husky. Do innych psów Odyn jest nastawiony negatywnie, więc w nowym domu musi być psim jedynakiem. Mimo, że Odyn został oceniony na 11 lat to nie jest to typ „zgrzybiałego” dziadka, ale raczej dojrzały energiczny pies w średnim wieku. Najlepszy kandydat na opiekuna dla Odyna to doświadczona osoba z silnym charakterem, która lubi bardzo długie spacery z psem. Najlepszy dom dla Odyna to dom z ogrodem, ale dom przy rodzinie, gdzie Odyn miałby możliwość wejścia do domu gdyby miał ochotę. Pewnie mając swoją ukochaną rodzinę i swoje podwórko chętnie będzie „chronił” domu.

Szczegółowych informacji udziela Schronisko we Wrocławiu:

Adres: ul. Ślazowa 2, 51-007 Wrocław (osiedle Osobowice)
Telefon do Schroniska: 71 362 56 74
www.schroniskowroclaw.pl
www.schroniak.pl/schroniskowroclaw

Aby adoptować psa należy zabrać ze sobą dowód osobisty, 35 zł, obroże i smycz [kaganiec w przypadku adopcji dużych psów]
Adopcja kota to dowód osobisty, 15 zł i należy ze sobą zabrać koci transporterek


Telefon: 71 362 56 74 Obserwuj

r e k l a m a


Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt we Wrocławiu

Zobacz tablice użytkownika
Data dodaniaśro 10 paź 2018 18:02
  
Lokalizacja Wrocław (Dolnośląskie)
  
ID Posta2314
Szukasz psa lub kota do adopcji? Hotelu dla Zwierząt, Weterynarza, Behawiorysty?
Idealnie trafiłeś. Schroniak.pl to portal zrzeszający pro zwierzęcą społeczność z terenu naszego kraju. W prosty i intuicyjny sposób wyszukasz swojego wymarzonego przyjaciela lub usługi dla niego w swoim mieście lub gdziekolwiek w Polsce.

Poinformuj schronisko, zaprzyjaźnioną fundację, weterynarza itp, o portalu im Nas więcej tym lepiej :)

Utwórz konto