Nieśmiała, cicha Jessie | Schroniak.pl

Tablica użytkownika

Pomóż i udostępnij!

Imię: Jessie

Kategoria: Pies (Suczka)

Wielkość: Duża

Wiek: Dorosła

Akceptuje psy: Tak

Akceptuje koty: Tak

Przyjazna dzieciom: Nie

Zapytaj o zwierzaka

609 800 492 tylko SMS

Obserwuj

Nieśmiała, cicha Jessie

Pod opiekę TOZ Wrocław trafiła piękna suczka Jessie, która większą część swojego krótkiego życia, spędziła w lesie. Samotny, skrzywdzony przez człowieka pies koczował w lisiej norze, rodząc co cieczkę szczeniaki. Nieufną, unikającą ludzi suczkę udało się złapać tylko dzięki determinacji wspaniałych ludzi i fachowej pomocy.

Jessie jest psem nieśmiałym, ostrożnie traktującym człowieka, całkowicie pozbawionym agresji - potrzebuje czasu, żeby zaufać. Dobrze czuje się w towarzystwie innych psów. Na spacerach prowadzona jest na razie na długiej uwięzi, gdyż obawiamy się, że ze względu na swoje nawyki z leśnego życia, mogłaby uciec.

Szukamy dla niej bardzo spokojnego domu, bez dzieci, chętnie z innym psiakiem i kotami, które sunia w pełni akceptuje oraz opiekuna, który poświęci jej dużo czasu, cierpliwości i wyrozumiałości.

Jessie jest odpchlona, odrobaczona, zaczipowana, zaszczepiona p/wściekliźnie i chorobom wirusowym oraz wysterylizowana. Waży obecnie ok. 21 kg. Jej wiek lekarze weterynarii oceniają na ok. 3 lata.

Obowiązuje procedura adopcyjna TOZ Wrocław.

Kontakt w sprawie adopcji: Ewa - tel. 609 800 492 (prosimy o wysłanie SMS, w sprawie którego psa się kontaktujesz - oddzwonimy!)
_____________

POMAGAJ RAZEM Z NAMI

Możesz pomóc nam w pokryciu kosztów weterynaryjnych oraz kosztów utrzymania odbieranych interwencyjnie zwierząt, przekazując darowiznę na nasze konto.

Każda, nawet najdrobniejsza wpłata, jest bezcenna.

Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce
Oddział we Wrocławiu

PKO BP 59 1020 5242 0000 2202 0251 5096
dla wpłat zagranicznych SWIFT: BPKOPLPW

.
r e k l a m a
.


ID POSTU: 3510
OPUBLIKOWANY: wto 01 paź 2019 16:30