Nestor | Schroniak.pl


DATA PRZYJĘCIA: 5.01.19

POCHODZENIE: SIEDLIMOWICE, UG ŻARÓW

WIELKOŚĆ: DUŻA, OK 25 KG

Nestor to nasz duży, rudy, słodki miś. Mimo początkowego braku zaufania do ludzi, przełamał się i pokochał całą załogę. To pies, który z pewnością niegdyś miał dom… Tylko dlaczego go stracił?

Nestor jest łagodnym, proludzkim ciapkiem. Można go obejmować, przytulać, a on znosi wszystko ze stoickim spokojem i jeszcze prosi o więcej. Gdy czegoś chce, potrafi tak słodko zaczepiać łapką, a gdy ci zaufa, wywali się na grzbiet i wystawi brzuch do głaskania.

Pies zna podstawowe komendy – siad i łapa. Reaguje na nie po zobaczeniu gestu albo donośnym wypowiedzeniu, bowiem Nestor już słabiej słyszy i niedowidzi.

Jest żwawym, radosnym psem. Nie ma najmniejszych problemów z poruszaniem się, nie choruje na stawy mimo gabarytu i wieku (Nestorek to 10 letni miły psiak). Nie ma ogonka, tylko kikut, po którym widać, że Nestor właściwie całe życie się cieszy :)

Nestor akceptuje suczki, mieszka obecnie w boksie z koleżanką. W stosunku do kotów: zaciekawiony, ale nie robią na nim wrażenia. Lubi spać na kanapie.

Nestor nie ma problemu z zostawaniem w samotności, nie niszczy, ma jednak problem z zachowaniem czystości, preferowany dom z podwórkiem, gdzie będzie mógł sobie swobodnie wychodzić na zewnątrz.

   Świdnica
r e k l a m a
Szukasz psa lub kota do adopcji? Hotelu dla Zwierząt, Weterynarza, Behawiorysty?
Idealnie trafiłeś. Schroniak.pl to portal zrzeszający pro zwierzęcą społeczność z terenu naszego kraju. W prosty i intuicyjny sposób wyszukasz swojego wymarzonego przyjaciela lub usługi dla niego w swoim mieście lub gdziekolwiek w Polsce.

Poinformuj schronisko, zaprzyjaźnioną fundację, weterynarza itp, o portalu im Nas więcej tym lepiej :)

Utwórz konto

Dodano: wto 05 lut 2019 13:18 Zgłoś post