Negro

  Imię: Negro

  Szuka domu od: 25.05.2019

  Przyjazny dzieciom: Tak

  Akceptuje koty: Tak

  Akceptuje psy: Tak

  Wielkość: Średni


POCHODZENIE: ŚWIDNICA, UL. WROCŁAWSKA

WIELKOŚĆ: średni, 11 kg

Negro to niedużych rozmiarów, uroczy psiaczek, który został porzucony przy stacji benzynowej w Świdnicy. Nie wyglądał najlepiej i ratunek nadszedł w samą porę. Niedożywiony, z raną na nosie, zapchlony, brudny, dosłownie cuchnący pies. Przed nim jeszcze wiele, by osiągnął idealny stan, ale jest dużo lepiej i Negro poszukuje domu!

Negro to przyjazny, towarzyski pies. Jest bardzo oddany człowiekowi. Lubi przytulanie, głaskanie, jest bardzo łagodnym psem. Zawsze nas radośnie wita, zawsze jest chętny na spacer i wyjście z boksu.

Negro akceptuje inne zwierzęta, nie zwraca na nie uwagi, nie wchodzi w konflikty. Jest czyściutkim psem, nie niszczy, nie wyje pozostawiony sam.

Jego stan zdrowia jest spowodowany najprawdopodobniej chorobą autoimmunologiczną (nos). Skórę udało się wyleczyć, pcheł pozbyć. Negro jest gotowy do adopcji.


Telefon: 790-241-451 Obserwuj

r e k l a m a

Galeria zdjęć


Schronisko Świdnica

Zobacz tablice użytkownika
Data dodaniaśro 17 lip 2019 10:02
  
Lokalizacja Świdnica (Dolnośląskie)
  
ID Posta3203
Szukasz psa lub kota do adopcji? Hotelu dla Zwierząt, Weterynarza, Behawiorysty?
Idealnie trafiłeś. Schroniak.pl to portal zrzeszający pro zwierzęcą społeczność z terenu naszego kraju. W prosty i intuicyjny sposób wyszukasz swojego wymarzonego przyjaciela lub usługi dla niego w swoim mieście lub gdziekolwiek w Polsce.

Poinformuj schronisko, zaprzyjaźnioną fundację, weterynarza itp, o portalu im Nas więcej tym lepiej :)

Utwórz konto