Misia

    Imię: Misia

    Sterylizacja: Tak


Misia – duża suczka w typie owczarka.

Misia to pies, który nie jest prostym przypadkiem. Absolutnie nie mówimy tu o jej nastawieniu do ludzi – to bardzo łagodna, zrównoważona i lojalna suczka. Problem leży w kondycji Misi…

Misia jest psem dość wiekowym. Widać to po jej poziomie aktywności, po jej wieku (to ok. 9-10 letnia dama), ale i niestety stanie zdrowia. Jest to pies o słabej odporności, najprawdopodobniej jej organizm nie funkcjonuje w tej kwestii właściwie i jest to taka autoagresja. Stąd dziwnie złuszczona skóra na nosie i uszach Misi.

Dodatkowo suczka przeżyła tzw. zespół przedsionkowy. Jest to przypadłość, która polega na porażeniu układu nerwowego i Misia dochodziła do siebie przez kilka tygodni.

Dodatkowo ze względu na wiek, sunia męczy się na długich spacerach, przy dużej wilgotności i chłodzie miewa też problemy z tylnymi łapami.

Misia jest psem, który nie akceptuje innych zwierząt. Niezależnie od tego, w jak kiepskim byłaby stanie, zawsze jest gotowa pożreć psiego, czy kociego wroga. Suczka świetnie funkcjonuje w warunkach wewnętrznych z możliwością swobodnego wybiegu.

Stara się zachowywać czystość, nie niszczy.

Powinna jeść mokrą karmę, z suchą nie zawsze sobie radzi.

 

Przebywa w Świdnickim Schronisku


Telefon: 790-241-451 Obserwuj

r e k l a m a

Galeria zdjęć


Schronisko Świdnica

Zobacz tablice użytkownika
Data dodaniapon 06 sie 2018 18:22
  
Lokalizacja Świdnica (Dolnośląskie)
  
ID Posta2116
Szukasz psa lub kota do adopcji? Hotelu dla Zwierząt, Weterynarza, Behawiorysty?
Idealnie trafiłeś. Schroniak.pl to portal zrzeszający pro zwierzęcą społeczność z terenu naszego kraju. W prosty i intuicyjny sposób wyszukasz swojego wymarzonego przyjaciela lub usługi dla niego w swoim mieście lub gdziekolwiek w Polsce.

Poinformuj schronisko, zaprzyjaźnioną fundację, weterynarza itp, o portalu im Nas więcej tym lepiej :)

Utwórz konto