Menu
Cart


LOGOWANIE NOWE KONTO

Posty użytkownika

Kategoria: Pies (Samiec)


r e k l a m a

Milo - 70% lęku i 30% braku pewności siebie :)


Milo - 70% lęku i 30% braku pewności siebie smiley
Był tak przerażony, że przez 2 doby nie załatwiał potrzeb fizjologicznych :( . Nasz behawiorysta amator walczył 30 min aby przekonać tę zgubę do opuszczenia swojego boxu."Między innymi takimi słowami opisaliśmy Milo, psiaka którego spotkało naprawdę paskudne doświadczenie, jakiego nie życzymy żadnej żywej istocie. Nigdy nie ukrywamy wad psiaków, które wydajemy do nowych domów, staramy się uzmysłowić przyszłym właścicielom na co zwrócić szczególną uwagę, jak opiekować się zwierzakiem, aby odpracowywać ewentualne problemy i w miarę naszych możliwości również po adopcji służymy poradami i pomocą.

Cóż z tego, skoro dla niektórych ludzi adopcja psa najwyraźniej stanowi kaprys, a nie poważną, życiową decyzję, jaką w istocie jest przyjęcie do swojego życia psa?

Milo dwa tygodnie po adopcji został znaleziony w okolicach cmentarza, błąkając się samotnie. Nie dostaliśmy żadnego sygnału o tym, że psiak uciekł, nie powstały też żadne posty na temat jego zaginięcia... Najwyraźniej został "uwolniony"; problem poszedł w świat, a "właścicielka" ze spokojem wróciła do życia bez towarzystwa lękliwego psiaka (którego charakter dokładnie objaśniliśmy w trakcie adopcji).

Takie wydarzenia łamią serce i niszczą zaufanie... Ale wierzymy, że odpowiedzialny człowiek dla Milo istnieje. Że jest gdzieś osoba, która obdarzy go bezwarunkową miłością i pokaże mu jak piękny może być świat. Prosimy zastanowić się nie trzy, nie dziesięć a sto razy - adopcja psa jest bardzo poważną decyzją i należy się na nią decydować tylko w przypadku absolutnej pewności.

Po więcej informacji na temat Milo serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego, prosimy też o udostępnienia. Niech jego niedola w końcu znajdzie swój szczęśliwy koniec...

id postu 4409
dodane czw 06 lut 2020 10:27