Milki

  Imię: Milki

  Szuka domu od: 25.05.19

  Kastracja: Tak

  Przyjazny dzieciom: Starsze dzieci

  Akceptuje koty: Nie

  Akceptuje psy: Tak

  Wiek: Młody

  Wielkość: Średni

  Aktywność: Aktywny


POCHODZENIE: ŚWIDNICA, UL. PIĘKNA

WIELKOŚĆ: ŚREDNIA, 16 KG

Milki to młodziutki, czekoladowy kudłacz. Jest pełen pozytywnej energii,

Milki to młodziutki, czekoladowy kudłacz. Sądzimy, że jeśli się nie zagubił, to stracił dom ze względu na to, że wciąż jest szczeniakiem, którego trudno okiełznać.

Milki to prawdziwy żywioł. Jest energiczny, radosny, ruchliwy. Z nim nie ma nudy, a każdego dnia przywita Cię wybuchem wulkanu szczęścia. Psiak ma około roku, widać, że wiele z nim nie wypracowano. Ciągnie na smyczy. Jest bardzo ciekawski, wszędzie zajrzy i jest niczym żywe srebro.

Milki to łagodny psiak. Nie boi się ludzi, łaknie kontaktu. Ze względu na swoją siłę i temperament, mniejsze dzieci może przewracać. Wobec psów łagodny, niekonfliktowy, koty goni.

Z zachowaniem czystości bywa różnie. Niestety niekoniecznie wytrzymuje do spaceru. Bywa, że targa swoje posłanie – może to być spowodowane niedosytem ruchu bądź problemami z samotnością (piszczy pozostawiony sam).

Poszukujemy mu odpowiedzialnego domu, który nauczy go właściwych manier i pomoże mu wyrwać się ze schroniska – Milki tu nie pasuje.


Telefon: 790-241-451 Obserwuj

r e k l a m a

Galeria zdjęć


Schronisko Świdnica

Zobacz tablice użytkownika
Data dodanianie 30 cze 2019 13:47
  
Lokalizacja Świdnica (Dolnośląskie)
  
ID Posta3110
Szukasz psa lub kota do adopcji? Hotelu dla Zwierząt, Weterynarza, Behawiorysty?
Idealnie trafiłeś. Schroniak.pl to portal zrzeszający pro zwierzęcą społeczność z terenu naszego kraju. W prosty i intuicyjny sposób wyszukasz swojego wymarzonego przyjaciela lub usługi dla niego w swoim mieście lub gdziekolwiek w Polsce.

Poinformuj schronisko, zaprzyjaźnioną fundację, weterynarza itp, o portalu im Nas więcej tym lepiej :)

Utwórz konto