Maus

  Imię: Maus

  Szuka domu od: 28.06.2019

  Kastracja: Tak

  Przyjazny dzieciom: Starsze dzieci

  Akceptuje psy: Tak

  Wiek: Młody

  Wielkość: Mały

  Link zewnętrzny:
  Link do strony


POCHODZENIE: Świdnica, ul. Jagiellońska

Maus to około roczny psiaczek, który tuła się zapomniany zupełnie niepotrzebnie … Został porzucony przez swoją właścicielkę, która nie odebrała psa po kolejnym jego pobycie w schronisku. Sprawa zostanie zgłoszona na Policję.

Maus bardzo potrzebuje kontaktu z człowiekiem. Jest radosnym i przyjaznym psem. Ma jednak obawę, szczególnie w nowych sytuacjach, przed mężczyznami. Zabrakło czasu na socjalizację psa i jego wychowanie w partnerstwie z człowiekiem.

Maus zachowuje czystość. Niestety, z nudów zdarzyło mu się niszczyć w samotności. Wobec psów jest ciekawski i nie ma w nim agresji, kota mógłby pogonić z ciekawości.

Nie polecamy Mausa do domu z malutkimi dziećmi, raczej takie powyżej 7 roku życia. Potrzebuje mieć wiele rutynowych czynności by czuć się pewnie i dobrze.


Telefon: 790-241-451 Obserwuj

r e k l a m a

Galeria zdjęć


Schronisko Świdnica

Zobacz tablice użytkownika
Data dodaniasob 27 lip 2019 10:20
  
Lokalizacja Świdnica (Dolnośląskie)
  
ID Posta3240
Szukasz psa lub kota do adopcji? Hotelu dla Zwierząt, Weterynarza, Behawiorysty?
Idealnie trafiłeś. Schroniak.pl to portal zrzeszający pro zwierzęcą społeczność z terenu naszego kraju. W prosty i intuicyjny sposób wyszukasz swojego wymarzonego przyjaciela lub usługi dla niego w swoim mieście lub gdziekolwiek w Polsce.

Poinformuj schronisko, zaprzyjaźnioną fundację, weterynarza itp, o portalu im Nas więcej tym lepiej :)

Utwórz konto