Menu
Cart


LOGOWANIE NOWE KONTO

Majus i Kora piękna kocia parka czeka na domPara mieszana, doskonale dobrana czyli Majus i Kora szukają domu!
Majus i Kora poznali się i pokochali na tymczasie, ale nie tymczasowo! Kochają się na stałe, dlatego szukają wspólnego domu stałego. Kora to młoda koteczka, ma ok. 2 lata, jest przeurocza i bardzo przyjazna. Uwielbia głaskanie i wszelkiego rodzaju zabawy. Kora mimo tak młodego wieku wiele już w swoim kocim życiu przeszła - została zabrana z pola z malutkimi kociętami, które odchowała i wykarmiła w fundacji, maluchy znalazły już domki a Kora nadal czeka... Z kolei jej wierny towarzysz - Majus ma około roku, jest równie zabawowy, przyjazny i towarzyski. Będzie świetnym kompanem i przyjacielem, ciekawski i chętny do wszelkich wspólnych poczynań, zabaw i głaskania.

Kora i Majus już bardzo długo czekają na dom :( Preferowane są adopcje w dwupaku lub jako dokocenie do kociego rezydenta.

Wszystkich zainteresowanych adopcją prosimy o kontakt telefoniczny: 661 661 160 lub poprzez wiadomość prywatną na Facebooku:
* Adoptuj Kota FOP: https://www.facebook.com/Adoptuj-Kota-FOP-766415406832149/
* FOP Wrocław: https://www.facebook.com/FopWroclaw/?ref=br_rs
r e k l a m a
Szukasz psa lub kota do adopcji? Hotelu dla Zwierząt, Weterynarza, Behawiorysty?
Idealnie trafiłeś. Schroniak.pl to portal zrzeszający pro zwierzęcą społeczność z terenu naszego kraju. W prosty i intuicyjny sposób wyszukasz swojego wymarzonego przyjaciela lub usługi dla niego w swoim mieście lub gdziekolwiek w Polsce.

Poinformuj schronisko, zaprzyjaźnioną fundację, weterynarza itp, o portalu im Nas więcej tym lepiej :)

Utwórz konto
ID POSTU: 3246
OPUBLIKOWANY: nie 28 lip 2019 23:33