Menu
Cart
Moje konto

lub

Nowe konto


lub


Tablica użytkownika

Napisz do Nas

Zadzwoń

Imię: Lash

Rodzaj: Pies (Samiec)

Miasto: Wrocław

Województwo: Dolnośląskie


Udostępniając mój post zwiększasz szansę że znajdę dom!
Nie bądź obojętny udostępnij!

Lash jest bardzo łagodnym i grzecznym psem


Lash jest bardzo łagodnym i grzecznym psem. Doskonale dogaduje się zarówno z psami, jak i kotami. Uwielbia spacery, zabawy i wylegiwanie się na kanapie

Pies okazał się wyjątkowo tragicznym przykładem ludzkiego okrucieństwa.

W ciele Lasha tkwi kilka śrutów używanych podczas polowania na ptactwo. Prawdopodobnie ktoś potraktował go jak ruchomy cel wielokrotnie raniąc i zostawiając cierpiącego na pastwę losu.

Umierającym psem zaopiekowali się wolontariusze w niewielkiej miejscowości, ale miejsce, w którym przebywał wyczerpało możliwości pomocy dla Lascha.

Pies ma głęboki niedowład lewej tylnej nogi, wynikający z powikłań po postrzale. Wiemy też, że również w prawej tylnej nodze oraz przestrzeni międzyżebrowej tkwią kolejne pociski.

Lash nie czuje lewej stopy, stawia ją "jak popadnie", często palcami do podłoża, co powoduje ciągłe ranienie i niegojące się głębokie otarcia. W jego udzie znajduje się duży skrzep, który prawdopodobnie uciska na nerwy odpowiadające za władanie stopą.

Pies został poddany dokładnym badaniom - szczegółowe badania krwi, USG, RTG oraz zakwalifikowany do operacji - jedynej szansy, by nie czuć ciągłego bólu i być może odzyskać sprawność. Niestety termin zabiegu został przesunięty, ponieważ test na choroby odkleszczowe, wykazał pozytywny wynik przy anaplazmozie. Zabieg zostanie więc wykonany dopiero po zakończeniu kuracji antybiotykowej.

Lash przyjechał do nas jako pies nie znający domowych warunków, nie potrafiący chodzić na smyczy, pies, który boi się wsiadać do auta, niepewny wobec mężczyzn.

Pomagamy mu znów uwierzyć w człowieka

Lash został odpchlony, odrobaczony, zaczipowany, zaszczepiony p/wściekliźnie i chorobom wirusowymy. Waży obecnie ok. 25 kg.

Obowiązuje procedura adopcyjna TOZ Wrocław.

Kontakt w sprawie adopcji: Ewa - tel. 609 800 492 (prosimy o wysłanie SMS, w sprawie którego psa się kontaktujesz - oddzwonimy!)r e k l a m a
id postu 5493
dodane wto 15 wrz 2020 10:08