Koty ze Wschowy szukają domu | Schroniak.pl


:: KOTY ZE WSCHOWY ::

Dwa dni temu (22.08.2019) udało się nam złapać rodzinkę i zabrać do DT. Mama i 4 kociaki trafiły do DT u Pauliny. Jeszcze będziemy próbować złapać kocura na kastrację. Pilnie potrzebne nam Wasze wsparcie finansowe dla całej rodzinki: na odpchlenie, wielokrotne odrobaczenie, podwójne szczepienia, testy FIV/FelV, chipowanie i kastracje. Kotki potrzebują również dużo karmy i żwirku. Mamy już pierwszą fakturę weterynaryjną na kwotę 722zł, którą musimy opłacić w ciągu 14 dni. Bardzo prosimy o Waszą pomoc.

Fundacja Przygarnij Kota
Konto: 61 1240 4025 1111 0010 7088 3285
Tytuł: "darowizna na koty ze Wschowy"

Kociaki oczywiście szukają domków, są oswojone i kochane. Mamusia ostrożna i płochliwa, ale łagodna, niestety jeżeli nie najdzie domu stałego będzie musiała wrócić na działki.

Naszym podopiecznym szukamy domów bez możliwości wychodzenia na dwór. Wymagamy zabezpieczenia balkonu i okna/okien (także uchylnych) - przed adopcją.

W przypadku zainteresowania adopcją pierwszym krokiem jest wypełnienie krótkiej ankiety on-line (http://goo.gl/forms/jhAxXFuv0a) - odpiszemy/oddzwonimy w celu umówienia się na zapoznanie ze kotkiem.---

www.przygarnijkota.p
l
   Wrocław
r e k l a m a
Szukasz psa lub kota do adopcji? Hotelu dla Zwierząt, Weterynarza, Behawiorysty?
Idealnie trafiłeś. Schroniak.pl to portal zrzeszający pro zwierzęcą społeczność z terenu naszego kraju. W prosty i intuicyjny sposób wyszukasz swojego wymarzonego przyjaciela lub usługi dla niego w swoim mieście lub gdziekolwiek w Polsce.

Poinformuj schronisko, zaprzyjaźnioną fundację, weterynarza itp, o portalu im Nas więcej tym lepiej :)

Utwórz konto

Dodano: pią 06 wrz 2019 16:36 Zgłoś post