Koleżanki z podwórka Longina i Lolitka | Schroniak.pl

    Płeć: 2 kociaki

    Wiek: Bardzo młody

    Akceptuje koty: Tak

    Przyjazny dzieciom: Tak

    Zapytaj o zwierzaka


Koleżanki z podwórka Longina i Lolitka czekają na dom!
Longina (bura, ok. 3 miesiące) i Lolitka (czarna, ok. 2 miesiące), to dwie kotki, które zostały zabrane z ulicy. Samotnie wałęsały się całymi dniami między blokami, oprócz siebie nie miały nic... W fundacji kotki dochodzą do siebie, jedzą, śpią, odpoczywają i bawią się całymi dniami. Do pełni szczęścia brakuje im tylko kochającego domu. Dziewczyny mimo, że nie są rodzeństwem są ze sobą bardzo zżyte, wszystko robią razem:) Są przeurocze i bardzo ciekawskie, oglądają świat fundacji na razie zza krat klatki. Obie są niesamowicie łagodne i przyjazne, uwielbiają głaskanie, mizianie, przytulanie i wszelkie zabawy. Bardzo chcemy aby trafiły razem do nowego domu ze względu na wyjątkową więź, która je łączy.

Preferujemy adopcje w dwupaku lub pojedynczo jako dokocenie:)

Wszystkich zainteresowanych adopcją prosimy o kontakt telefoniczny: 661 661 160 lub poprzez wiadomość prywatną na Facebooku:
* Adoptuj Kota FOP: https://www.facebook.com/Adoptuj-Kota-FOP-766415406832149/
* FOP Wrocław: https://www.facebook.com/FopWroclaw/?ref=br_rs

r e k l a m a
Szukasz psa lub kota do adopcji? Hotelu dla Zwierząt, Weterynarza, Behawiorysty?
Idealnie trafiłeś. Schroniak.pl to portal zrzeszający pro zwierzęcą społeczność z terenu naszego kraju. W prosty i intuicyjny sposób wyszukasz swojego wymarzonego przyjaciela lub usługi dla niego w swoim mieście lub gdziekolwiek w Polsce.

Poinformuj schronisko, zaprzyjaźnioną fundację, weterynarza itp, o portalu im Nas więcej tym lepiej :)

Utwórz konto
ID POSTU: 3448
OPUBLIKOWANY: nie 22 wrz 2019 21:22