Kizi-bezkonfliktowa, radosna sunia! | Schroniak.pl

    694 132 231

    Wielkość: Średnia

    Wiek: Dorosła

    Sterylizacja: Tak


Niesamowita suczka o niespożytej energii, której upust daje na wybiegach i spacerkach. Przepada za długimi przebieżkami oraz przyjmuje każdy rodzaj pieszczot. Kocha dzieci i na ich widok podskakuje jak piłeczka, natomiast z dorosłymi również dogaduje się bezproblemowo. Pomimo lat spędzonych za kratami jest wciąż mega pozytywnym psem, który zaaklimatyzuje się w każdym domu. Przyszły właściciel będzie miał z niej mnóstwo radości i pociechy, ponieważ Kizi należy do tego rodzaju suczek, których po prostu nie da się nie kochać. Sama słodycz! Poznaj ją a już na pewno nie zostawisz jej w schronisku. Sunia jest wysterylizowana i posiada aktualne szczepienia.

Edit: Ze względu na chore oczko, które zostało już wyleczone została przeniesiona do Fundacji Psia Duszka. Obecnie wszelkie koszty pobytu i wyżywienia pokrywa Fundacja, aczkolwiek sunia jest zdrowa i jak najbardziej gotowa do adopcji.

Urodzona: 2009
W schronisku od: 2010

tel. 694 132 231
e-mail: kontakt@psiaduszka.pl
https://piesdoadopcji.pl/pies/kizi/

Przebywa obecnie w okolicy Częstochowy, gdzie czeka z niecierpliwością na swój domek.
   Częstochowa
r e k l a m a
Szukasz psa lub kota do adopcji? Hotelu dla Zwierząt, Weterynarza, Behawiorysty?
Idealnie trafiłeś. Schroniak.pl to portal zrzeszający pro zwierzęcą społeczność z terenu naszego kraju. W prosty i intuicyjny sposób wyszukasz swojego wymarzonego przyjaciela lub usługi dla niego w swoim mieście lub gdziekolwiek w Polsce.

Poinformuj schronisko, zaprzyjaźnioną fundację, weterynarza itp, o portalu im Nas więcej tym lepiej :)

Utwórz konto

Dodano: wto 09 lip 2019 23:35 Zgłoś post