Karat – radosny psiak do kochania! | Schroniak.pl

Karat to pies, który miał niegdyś dom. Był znajdą i u obecnej właścicielki mieszkał kilka lat. Niestety, osoba starsza miała problem z utrzymaniem 2 psów, kota i samej siebie ze skromnych świadczeń socjalnych. Doszło do nieszczęścia – podczas Dni Świdnicy psy szarpnęły swoją właścicielkę, kobieta złamała rękę, a psy zamieszkały u nas. Wskutek interwencji instytucji miejskich, próśb samej właścicielki, psy zostały u nas, kobieta zrzekła się praw do nich i są przekazane do adopcji. Karat i Koral lepiej aby znalazły domy u odpowiedzialnych osób, które będą świadome ich potrzeb i zapewnią im dobre warunki.
Karat to wesoły, żywiołowy pies. Potrzebuje domu, który zapewni mu dość dużo ruchu i spacerów. Jest bardzo łagodnym psem, jednakże ze względu na swoją nieostrożność, nie polecamy go do domu z bardzo malutkimi dziećmi – może przewrócić. Pies mieszkał w mieszkaniu, zachowuje czystość. Pies bardzo boi się nagłych gestów, szuka wyrozumiałego domu, który da mu swobodę i zrozumie potrzebę indywidualności.
Karat ma problem z zostawaniem w samotności, szuka drogi wyjścia do swojego opiekuna. Najlepiej, gdyby znalazł dom, w którym nie musi zostawać sam na długie godziny.
Akceptuje inne psy. Poszukuje domu, w którym spędzi jeszcze wiele lat swojego życia!

Przebywa w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Świdnicy, przy ul. Pogodnej 3.

r e k l a m a
Szukasz psa lub kota do adopcji? Hotelu dla Zwierząt, Weterynarza, Behawiorysty?
Idealnie trafiłeś. Schroniak.pl to portal zrzeszający pro zwierzęcą społeczność z terenu naszego kraju. W prosty i intuicyjny sposób wyszukasz swojego wymarzonego przyjaciela lub usługi dla niego w swoim mieście lub gdziekolwiek w Polsce.

Poinformuj schronisko, zaprzyjaźnioną fundację, weterynarza itp, o portalu im Nas więcej tym lepiej :)

Utwórz konto
ID POSTU: 1868
OPUBLIKOWANY: sob 02 cze 2018 11:59